.

.

Жените Џемпери И Pullovers Топ Компјутер Плетени V деколте, Полн Poncho 2017 Нова Жена Џемпер Лабава Шупливи Волна Јакна на Главата и Монистра

Жените Џемпери И Pullovers Топ Компјутер Плетени V деколте, Полн Poncho 2017 Нова Жена Џемпер Лабава Шупливи

DEN 4306.00
DEN 5520.00
-22 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


S ize : (CM )
Една Големина : Ракав Должина 34, Биста Не Се Ограничени, Должина 62
C uffs и ко llar рака-рака за шиење повеќе од 1.000 транспарентен монистра и шарена светлина се монистра повеќе од 300
sequins, изработката е многу убава!

Основни својства

Големина:
One Size
Бренд Име:
PAFUTIN
Материјал:
Волна
Материјал Состав:
Волна
Стил:
High Street
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Тип На Објект:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Beading
Шаблон Тип:
Крпеница
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Пол:
Жените
Модел:
Pullover
Yichang:
Рутински
надвор од ракав:
Долг Ракав
Јака:
V.
Шема:
Полна Боја
модни детали за моделот:
Дијамант beaded sequins
Година / сезоната:
Есента 2017
Боја Класификација:
Слонова коска
Големина:
F

Тие исто така купуваат со овој производ.