.

.

100pcs Коњ Коса Четка Полирање Тркала за Стоматолошки Вртливи Алатки 2.35 mm месо тело

100pcs Коњ Коса Четка Полирање Тркала за Стоматолошки Вртливи Алатки 2.35 mm месо тело

DEN 1308.00
DEN 1453.44
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ставка Опис
100% сосема нов и висок квалитет
Овој пакет на 100 коњ коса тркала ќе ви помогне да се постигне совршен, рѓа-слободен резултат на тоа кога треба да се deburr и удар или полски и мелење.
Тие работат во двете вежби и во ротари алатки, како што се Dremel и на различни површини
Вратило дијаметар : 2.35 mm
Материјал : Коњ Коса
Пакување Листа
100 компјутери

Основни својства

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
poseida

Тие исто така купуваат со овој производ.