.

.

Дон Билка Валентина Женска Слабеење Панталони Топла Термо Neoprene Пот Сауна Тело Shapers Бесплатен Превозот

Дон Билка Валентина Женска Слабеење Панталони Топла Термо Neoprene Пот Сауна Тело Shapers Бесплатен Превозот

DEN 907.00
DEN 1007.52
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


започнете
крајот Валентина Женска Слабеење Панталони Топла Термо Neoprene Пот Сауна Тело Shapers Материјал : Neoprene, Микрофибер, Најлон, Spandex. Уникатен влакна и материјал се произведуваат поголема компресија резултира во повеќе потење и помогне на вашето тело да се пот од штетни масти. Загрева вашиот јадро тело област и потоа да согорите вишокот калории во вашето тело со задржување на телесната температура; дизајнирани за да се зголеми ефикасноста на вашиот тренингот и масти гори,забрзување на горење калории. Висок половината бенд за подобрување на пот на abs; помага да се намали стомакот, половината и бедрата. Валентина е САД Регистрираната трговска Марка. (Трговска Марка Нема. : 10620370#UXM73) Бидете сигурни дека ќе се купува од Valentin A. АКО купите тука и да добијат производи од други продавачи, ве молиме да ни помогне да се пријавите за да Амазон Услуги на Клиентите за Кршење на Авторските права на Валентина бренд производи. **ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ** Да се обезбеди квалитет на производот, НИКОГАШ не купите Валентина Бренд елементи од Валентина продавница. Валентина БРЕНД НЕ Е ПРОДАДЕН ИЛИ ДИСТРИБУИРАНИ ОД други продавачи. Кога купувате ве молиме идентификувајте продавачот Валентина. Опис на производот Валентина (U. S. Регистрирана трговска Марка Нема. : 10563932#7 EG12) е регистрирана марка, ние не се овластени трети страни да ги продаваме нашите производи. Неверојатно Жешка Панталони соблекува Инчи и Фунти Брзо! Дали сте во потрага по начин да се изгуби тежина од страна на горење екстра калории во телото? Користење на панталони за слабеење со согорување на вишокот калории во телото не е нов феномен. Еден од таквите производи е Валентина Топла Neoprene Панталони. Производот нуди лесен начин за да се губи од вишокот телесна тежина и има идеална тенок фигура. Исто така, со ова вие не треба да се стави во многу напори. Сите што треба да направите е само да се носат и вашето тело ќе почне потење далеку екстра инчи од телесните масти. Ова е затоа што неговата уникатна влакна и материјал се произведуваат поголема компресија и зголемување на температурата во внатрешноста на панталони, што резултира во повеќе потење, особено за време на физичкото вежбање. Ова особено тело shaper помага да се намали и на стомакот, половината и бедрата. Не само материјал кој е присутен во овој производ подобрите вашата телесна температура, исто така, ја апсорбира телото пот, па вие сте секогаш се исуши од надвор. Тоа е направен за да не само да бидат соодветни и совршен за вежба сама по себе, но исто така и за нормалните секојдневни рутини, или каква било друга физичка активност. Тренди едноставен дизајн изгледа одлично и се совпаѓа со било која комбинација на тренингот блузи или кошули.

Основни својства

Големина:
XXXXL, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Губење На Тежината Креми
Број На Модел На:
слабеење панталони
Тип:
Слабеење Обвива
НЕТО-WT.:
1 buc
Бренд Име:
дон билка

Тие исто така купуваат со овој производ.