.

.

OOOT BAORJCT 175184 15mm 10yard цртан филм Термички трансфер панделки Печатени grosgrain Свадба Додатоци DIY рачно изработени материјал

OOOT BAORJCT 175184 15mm 10yard цртан филм Термички трансфер панделки Печатени grosgrain Свадба Додатоци DIY

DEN 268.00
DEN 326.40
-18 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!
Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од $ 5 , јас ќе ви даде бесплатен превозот. Pls поднесе цел, прво да не се плаќаат, кажи ми, јас ќе ви даде за промена на цена, тогаш ќе плати.
Предмет : 5/8" (15mm )
Материјал : полиестер
Боја : исто како на сликата подолу
Пакет : 10yards/многу.

Основни својства

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
5/8
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Број На Модел На:
175184
Техника:
Печатени
Шема:
Цртан филм
Стил:
Двојно Лице
Материјал:
100% Полиестер

Тие исто така купуваат со овој производ.