.

.

Топла продажба креативни DIY апстракт елени ѕид налепници дома декор дневна соба ѕид налепници за деца спални соби

Топла продажба креативни DIY апстракт елени ѕид налепници дома декор дневна соба ѕид налепници за деца спални

DEN 155.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


ZOOYOO Топла продажба креативни DIY апстракт елени ѕид налепници дома декор дневна соба ѕид налепници за деца спални соби
Производите се должи на екранот или светлина и други причини се појавуваат малку боја разликата е нормален феномен Ако ви треба други бои, ве молиме контактирајте со нас! d! Плаќање Ние поддржува следниве методи : Western Union,Yandex. Пари, Visa/Маестро,Web Money и така натаму ,Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. Превозот се Подготвува Време : ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена по вашата исплата . Ако не се примените стоки во 60 дена ,ве молиме контактирајте со нас за некое време . проширување ,не се отвори спорот за оваа причина ,бидејќи испораката е сосема надвор од продавачот контрола,тоа треба да биде поштата должност,благодарение Ако сакате брза испорака,ние препорачуваме да изберете изразат како што курирската служба DHL ,EMS итн. бидејќи економскиот пратката начин не е толку брзо. Наплата 1.Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблемот или е оштетен ,ве молиме слободно контактирајте со нас ,ние ќе ја или наплата за вас. 2.Ако не примате предметот по заштита на време ,ние ќе го препрати или наплата за вас. 3.Ве молиме имајте во предвид ние не се преземе одговорноста на сопствени грешки и данок .Ние секогаш се декларираат стоката како подароци за да се избегне или намали царинските давачки и леснотија обичај постапка. Повратни информации 1.Ако ви се задоволи со објектот и услуги ,ве молиме оставете Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди) за нас , ви благодарам многу 2.Ако нешто се направи да не се satified или несреќни,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине на повратни информации ,Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. 3.Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.

Основни својства

Големина:
M 57X35CM, S 43X26CM
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Апстракт
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
WANGZHIMING
Censor Кодот:
1
Функција:
Разубават

Тие исто така купуваат со овој производ.