.

Сите нашите производи се направени со нерѓосувачки челик материјал, ние нудиме најновите модерен дизај

* C ircle Прстен Материјал : 316 L не Челик*Големина : 1.6x12mm*Бар Дебелина : 14g(1.6 мм)*Круг со Дијаметар : 12mm*Опал Гол�

*Големина : 1.6x12mm*Опал Големина : 3мм*Опал Бои : OP05,OP11,OP25,OP32,OP38,OP426pcs / многу Мешани 6 бои Секој Бои 1pcs2 Mmeasuremeasurec

Ние гарантираме сите наши производи се во добра состојба пред пратката Ние ви обезбеди најдобар шопинг

Ние гарантираме сите наши производи се во добра состојба пред пратката Ние ви обезбеди најдобар шопинг

Ние гарантираме сите наши производи се во добра состојба пред пратката Ние ви обезбеди најдобар шопинг

Производ Infromation : Стил : Нови Пристигнување Уво ПриклучокМатеријал : УВ АкриликБоја : БелаГолемина : 3мм 4mm

Лажни Уво Приклучоци Измамник Приклучоци Уво СтудБоја : погледнете како фотографииБар Должина : 6mmДијам

цената е за едно парче, ако сакате 1 пар, ве молиме да се купи 2 парчиња,ви благодаримеиспрати од Кина Пост

1, Мода тело накит, Телото накит, пирсинг на тело накит2,Веѓа / Усна / Labret / Horseshoes Пирсинг3, Материјал : не ' Рѓ

Нови Нерѓосувачки Челик Кристал Цвет Dangle Папокот папокот Прстен Бар Тело Пирсинг Накит 14 G 316 L хируршки �

Ние гарантираме сите наши производи се во добра состојба пред пратката Ние ви обезбеди најдобар шопинг

Информација За Производот : Стил : Кристал EarringМатеријал : 316l не ' Рѓосувачки ЧеликБоја : мешана бојаLabret С�

Ние гарантираме сите наши производи се во добра состојба пред пратката Ние ви обезбеди најдобар шопинг

comHKPOSTОколу 1520 денаwww.Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој Ви благодариме...

Бесплатен превозот 6 бои нерѓосувачки челик уво тунели и приклучоци уво проширувач носилки пирсинг нак�

Телото Пирсинг НакитУво Тунелот Приклучокот,Уво Tapers1, Мода тело накит, Телото накит, пирсинг на тело нак�

Телото Пирсинг НакитУво Тунелот Приклучокот,Уво Tapers1, Мода тело накит, Телото накит, пирсинг на тело нак�

80 / многупарчиња / многуСкапоцен камен 3мм8мм ув акрилик полна боја був спирала уво tapers plug носила на гол�

33 / многу160 парчиња / многуПол : жени,мажи,љубовникот,унисекс Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : ком�

Плаќање : 1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам 2.Ние ќе го о�

*Detial1.metials : УВ акрилик2.пакување : 100pcs / многу3.Тип : јазик прстен , јазикот barbell , јазикот пирсинг , пирсинг н�

2017 нов пар продажба на модата дрво кристал приклучоци тунелот пирсинг месо уво мерачи тело накит 8мм20mmAB

Цирконот CZ Кристал Нерѓосувачки Челик Брадавица Прстен Пирсинг на Тело Накит Метал боја : silve Бар Должин

Можете исто така да Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet Она Што Го Рече Е Она Што Го Правиме ! ! ! ! ! В

JINAO НОВИ GrillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzБренд воведJINAO е нашата ексклузивно и ние се специјализираат во мода и добар �

G23 Титаниум Брадавица Усна TragВеѓа Earring Носот Прстени Уво ' Рскавица Хеликс TragСтуд Пирсинг Накит *Големин�

PS : се Купи > 2 парче , дополнителни 5% попуст !!! Цел износ $ 10 се испратиле нарачки преку Економски Превозот.

*Детали1.meterials : нерѓосувачки челик2.Пакување : 1 Pair / многу3.Тип : носот прстен,носот студ ,пирсинг на нос,пи�

Материјали : Камен Боја : Како на сликата Големина : 5mm 6mm 7mm 8мм 10мм 11mm 12mm 14mm 16mm 18mm ќе добие 2 парчиња , ве мол�

JINAO НОВИ GrillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzБренд воведJINAO е нашата ексклузивно и ние се специјализираат во мода и добар �

Моден Тело Накит Уво пирсинг Industralia Уво barbell316 L Хируршки ЧеликНашата компанија може да обезбеди сите вид

*Состојба : 100% Сосема Нов *Бренд : Dream Lee *Нема Штета на Човечкото Тело *Дизајн : Leopared Логото Јазик Barbell *Мате�

за Божиќ подароциТопла Продажба Уво Приклучоци од Нерѓосувачки Челик, Бели Сина Микс Опал Двојно Одбле�

Опис Item Стил : Тело Накит Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум Количина : 1 PC Големина : Како Слик�

Ние нудиме Висок квалитет на производи,Брз и лесен товар,Совршен попродажбата на услугата,било каков пр

Опис*Бренд : БЛАТО*Материјал : Челик&Синтетички Druzy*Бруто Тежина : 30 g*Големина : 6mm,8mm,10мм,12mm,14mm,16mm, (choosable)*Па�

Опис*100% Сосема Нов*Без Штета за Човечкото Тело*Стил : Титаниум Лесна Шарки Сегмент Прстен*Материјал : Тит

Тип : Тунели & Приклучоци Материјали : Дрво, Метал : Хируршки Челик Големина : 10мм(00g), 12mm(1 / 2 Инчи), 14mm(9 / 16 Ин�

Не ' рѓосувачки челик накит се повеќе и повеќе станува популарен низ целиот свет.Нејзините карактеристи

НОВИ УВО ПИРСИНГ ПИШТОЛ РАСПОЛОЖЛИВИОТ Тој е дизајниран механички, така лесен за користење што можете д

Не ' рѓосувачки челик накит се повеќе и повеќе станува популарен низ целиот свет.Нејзините карактеристи

Не ' рѓосувачки челик накит се повеќе и повеќе станува популарен низ целиот свет.Нејзините карактеристи

Не ' рѓосувачки челик накит се повеќе и повеќе станува популарен низ целиот свет.Нејзините карактеристи

Не ' рѓосувачки челик накит се повеќе и повеќе станува популарен низ целиот свет.Нејзините карактеристи

Опис*Бренд : Showlove*Состојба : 100% Сосема Нов*Материјал : 316 L Хируршки челик*Дизајн : Срцето Индустриски Barbell*�

Опис : Во вид на фотографииСостојба : 100% НовиПакување : Меур Торба1 Како големина се мери од страна на сам�