.

.

1PC Пред магла светилка браник магла светлина Левата страна без сијалица за Toyota Land Cruiser FJ150 2010-2014

1PC Пред магла светилка браник магла светлина Левата страна без сијалица за Toyota Land Cruiser FJ150 2010-2014

DEN 1413.00
DEN 1487.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


1 PC Пред магла светилка браник магла светлина Левата страна без сијалица за Toyota Land Cruiser FJ150 2010-2014
Тоа е нов производ,ОЕМ за вашиот автомобил.
ОЕМ Дел Број :
LH : 81220-0 W050
Пред да нарачате, ве молиме љубезно ве молиме да го проверите делови број и автомобил модел внимателно.
Начин На Плаќање :
Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка.
Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.
Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.
Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме.
Превозот Информации :
Ние ги испратите Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail или epacket стандардно. Вие не треба да ја полните пакување, цена, тоа е бесплатен превозот.
Ако имате било какви други превозот барање, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе колекција изразат почит такса како реалност.
Ние правиме статистика, стоки пристигна во земјата на дестинација / регион грубо како што е прикажано подолу :
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
20%
30%
45%
4.5%
0.5%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
20%
50%
20%
9.5%
0.5%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
20%
45%
23%
2%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
12%
30%
40%
13%
5%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
5%
25%
30%
30%
10%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
10%
25%
40%
23%
2%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
30%
40%
15%
5%
Наплата
Други земји
Го оценувате (точка пристигна)
2-6 недели, доколку се повеќе од 6 недели ќе се наплата.
Се враќа Политика : Сите продажни дојде со нас 30 дена гаранција. Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета. Ние го задржуваме правото да не наплата S&H кога објектот е објавено. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас. Ве молиме бидете советувани дека пораката ќе се одговори од страна на нашите услуги на клиентите службеници во 10 : 00 - 18 : 00 часот (со Исклучок на Викенди и државни Празници) Контактирајте со нас за тоа : Ние сме авто делови од телото производителот и на големо, Ние може да обезбеди добар квалитет на стоки со најдобрите цени за вас! Имаме многу акции и може да превозот на стока за што во еден ден откако сте платиле. Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!!! Ние секогаш се остави позитивни повратни информации!!!

Основни својства

Бренд Име:
sl
Објектот Дијаметар:
12cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Land Cruiser Prado Годишно:
2011,2012,2010
Име На Модел:
SL691-LH
Објектот Тежина:
0.489kg
Тојота Модел:
land cruiser prado
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Специјални Функции:
пред магла светилка
Материјал Тип:
ABS
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
ОЕМ ДЕЛ НЕ.LH:
81220-0W050
Леќа:
Не Се Вклучени
Извор На Светлина:
халоген
Wattage:
55
Напон:
12V
Автомобил модел:
За Toyota Land Cruiser FJ150
Година:
2010-2014
Тип На Објект:
Светла За Магла

Тие исто така купуваат со овој производ.