.

.

Една Страна Лепило ЕВА Traceless Лента 5mm 6mm 8мм 10мм 12mm 15mm 19mm 20mm x 25мм 10мм Печат Лента 2m Сопствени Направени Бело Црно

Една Страна Лепило ЕВА Traceless Лента 5mm 6mm 8мм 10мм 12mm 15mm 19mm 20mm x 25мм 10мм Печат Лента 2m Сопствени

DEN 48.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Постојат многу widthes од 5-1000mm. Ние не можеме да ги листа сите тука. Сопствени направени ширина нарачки, ве молиме контактирајте со нас прво да се потврди неговата цена, тогаш местото цел изборот на " другите ".
Постојат 2 бои, бела и црна. Селотејп, Еден страна или двојно двострано, во дебелина 1-10мм и широк 5-1000mm.

Основни својства

Ширина:
25mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 19mm, 20mm, 15mm, 30mm, 35mm, 40mm, contact us customade
боја:
Бела, Црна
Должина:
2M
Тип:
Лента
DIY Материјали:
Боја & Украсување
Лента Тип:
пена лента
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
3M9080
Дебелина:
10мм
боја:
Бела, Црна
Должина:
2 meters
Ширина на опсег:
5-1000mm

Тие исто така купуваат со овој производ.