.

.

SSEA Нови LCD Шарки L+R Сет за Toshiba C675 C670 C670D лаптоп шарки Бесплатен Превозот

SSEA Нови LCD Шарки L+R Сет за Toshiba C675 C670 C670D лаптоп шарки Бесплатен Превозот

DEN 699.00
DEN 735.84
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Количина : Пар (лево и десно еден)
Состојба : нова, висок квалитет,Во добра состојба!
Гаранција : 120 ден
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Ако ја прими стоката со не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош
2.Ако вашиот објект нема't пристигна или не't како што е опишано и сакате да остави негативни повратни информации, контактирајте со нас на прво место. Ни даде шанса да се направат нештата право за вас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши секој проблем.

Основни својства

Тип На Објект:
LCD Шарки,LCD Шарки
Број На Модел На:
lcd шарки
Компатибилен Бренд:
Други
Бренд Име:
SSEA

Тие исто така купуваат со овој производ.