.

.

Шангај Приказна Нова Продажба Половина Ракав cheongsam врвот традиционален Кинески Врвот Мешавина Лен женска блуза врвот + Лен Здолниште

Шангај Приказна Нова Продажба Половина Ракав cheongsam врвот традиционален Кинески Врвот Мешавина Лен женска

DEN 930.00
DEN 1824.00
-49 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Забелешка : Ако сакате да купите Врвот+ Кошула ,
Ве молиме изберете двете од нив и го стави на ред.
Материјал : Мешавина Лен
Големина На Табелата :
Големина на Блуза
Големина На Градите, Половината Рамо Должина На Ракав
S 86cm 68cm 38cm 56cm 43cm
М 90cm 72cm 39cm 57cm 44cm
L 94cm 76cm 40cm 58cm 45см
XL 98cm 82cm 41cm 59cm 46cm
2 XL 102cm 86cm 42cm 60cm 47cm
3 XL 110cm 90cm 43cm 60cm 48cm
Големина на Здолниште
Големина На Половината Полите Должина
S 58-102cm 208cm 84cm
М 60-108cm 210cm 87cm

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Јака:
Мандарински Јака
Sleeve Должина(cm):
Половина
Број На Модел На:
A0051
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
кинески стил
Бренд Име:
шангај приказна
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Памук,Лен
Облека Должина:
Редовни
Стил:
кимоно

Тие исто така купуваат со овој производ.