.

.

3 во 1/set анален топки 3 стил голема чаша анален приклучокот,стакло задник plug секс производи за жени мажи анален играчки buttplug

3 во 1/set анален топки 3 стил голема чаша анален приклучокот,стакло задник plug секс производи за жени мажи

DEN 1785.00
DEN 1919.04
-7 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

3 во 1/set анален топки 3 стил голема чаша анален приклучокот,стакло задник plug секс производи за жени мажи анален играчки buttplug 6061 Димензии : 4in*2.36 во Тежина : 370g 6062 Димензии : 4.15 во*2.36 во Тежина : 370g 6063 Димензии : 4.7 во*2.36 во Тежина : 420g на производи од Стакло, се рачно изработени, големината на мало отстапување (0-3мм), сакате да го разберат Предложениот купите 2 парчиња, на греење, а за ладење,(Загрева во топла вода+Мраз вода за ладење) потоа се користи за interchangeably ќе се најде сигурен стимулација и оргазам, верувајте ми, јас се обидувам многу пати,се чувствува како да влезат небото Американците Луси рече excitedly : Тоа (кристално стакло пенисот) одлично! Совршена! Јас никогаш не сум имал толку приватни делови и анален виножито ноќ од возбуда и задоволство! Супер G место стимулација, длабоко преглед стимулира мојот најчувствителните Г-точката, па јас брзо да се постигне оргазам. . . "Јапонија Mieko не можат да се носат, рече : ! "Бог не може да веруваат дека тоа (кристално стакло пенисот), всушност, може да се донесе мојот божилак ноќ на стимулација, така јас работам со сите проблеми во животот е исклучително страсни, Намерни журки исчезна! без тоа, јас навистина не знам како да го направите.
Испорака
1.Доверливост Испрати,
2.Процесирање На Нарачката Време : 1-6 Дена. По Испратените, Да Обезбеди Следење На Броеви
3.Нашата Компанија Coperate Со Многу Шпедиција, Ние Прифаќаме Превозот Преку Кина Пост, Хонгконг Пост, Epacket,DHL, EMS,UPS-от,FEDEX СФ Итн Превозот
4.Превозот Време :
(1)Кина Пост : Посветеност Периодот 10-60days, Јужна Америка Земји 10-90days
(2) E-Пакет : Посветеност Периодот 10-30days.
(3) DHL, EMS,UPS-от,FEDEX СФ : 3-7days
Начин На Плаќање
1.Ние Прифаќаме Alipay,Банкарски Трансфер, Western Union Итн Тука.
2.Сите Големи Кредитна Картичка Се Прифатени Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ. (Master Card, Visa, Beleto ,Маестро, QIWI, Western Union, Итн.)
Враќање&Наплата
1.Кога Ќе Добиете Предмети, Ве Молиме Проверете Го Тоа Внимателно. Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Директно Пред Спор.
Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Го Реши Проблемот За Вас. Ние Сме Посветени На Вашиот 100% Задоволството На Клиентите.
2.Ние Сме Посветени :
(1) : Производите Имаат Било Кој Квалитет На Проблемот, Целосна Наплата
(2) : Посветеност Период Не Е Испратена До Твоите Раце, Целосна Наплата
(3) : Опис На Производот И Реалните Производот Не Ги Исполнува, Целосна Наплата
(4) : Имате Било Какви Прашања,Ние Не Се Во 48 Часа Навремена Обработка, Целосна Наплата
Пет Ѕвезди Повратни Информации (Дар)
1.Драг Пријател, Ако Сте Задоволни Со Нашите Производи И Услуги, Ве Молиме Да Ни Даде Пет Ѕвезди, Ние Сме Многу Благодарни, Следниот Пат Кога Ќе Купите Нашите Производи, Ние Ќе Испрати Најдобриот Подарок, Ви Благодарам Многу

Основни својства

Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Големина:
12*6cm/10.5*6cm/10*6cm
Број На Модел На:
6063 6061 6062
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Стакло
Непристојни Слика:
No
Употреба:
Секс Производи
Нови:
Аналниот Секс Играчки
Стил:
аналниот приклучок
Функција:
задник приклучок
Материјал:
Стакло

Тие исто така купуваат со овој производ.