.

.

2017 Пролет и Есен Зима мода нови жените имитација на кожа мека долг ракав јакна патент дизајн мотор СТП јакна АЛ

2017 Пролет и Есен Зима мода нови жените имитација на кожа мека долг ракав јакна патент дизајн мотор СТП јакна

DEN 1310.00
DEN 1597.44
-18 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина на Крстот Рамо Градите Ширина Половината Тело, Должина на Ракав должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 38 14.96 90 35.43 84 33.07 58 22.83 61 24.02 М 39 15.35 94 37.01 86 33.86 59 23.23 62 24.41 L 40 15.75 98 38.58 88 34.65 60 23.62 63 24.80 XL 41 16.14 103 40.55 90 35.43 61 24.02 64 25.20 XXL 42 16.54 107 42.13 92 36.22 62 24.41 65 25.59 XXXL 43 16.93 110 43.31 64 25.20 63 24.80 66 25.98 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Патент
Материјал:
PU
Број На Модел На:
AL7628
Декорација:
Копчето,Spliced,Патентите
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Монтажни Дел:
Долниот Раб Кој Се Одвојува
Бренд Име:
longqibao
Јака:
Пак надолу Јака

Тие исто така купуваат со овој производ.