.

.

маслото Одлична италијански бизнисмен нарачана рачно изработени Модерни Слики Дома дневна соба Оркестарот Ѕид Уметност Италија-088

маслото Одлична италијански бизнисмен нарачана рачно изработени Модерни Слики Дома дневна соба Оркестарот Ѕид

DEN 1680.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

A : на Вашиот задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. П : Може да репродуцира слики од мојата слика? A : Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да се чувствуваат слободни да се прво пред да остави негативни повратни информации.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. П : Оставете ги вашите позитивни повратни информации за нас.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Штом ќе добиете предмети,ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. П : која е нашата испорака? О : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката.Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета.com/store/product/Pine-trees-to-produce-oil-painting-frame-can-be-used-to-make-abstract-oil-painting-box/810769_32238447380. Fed EX : 3-7 дена. П : која е нашата политика за наплата? О : Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашата нарачка,Можете да добиете замена или рефундирање во рок од 15 дена. П : Зошто се толку ниски цени? A : имаме многу талентирани и господар уметници,ние купување илјадници висок квалитет масла од нив директно. П : Прилагодување & Репродукција О : Доколку сакате да нарачате нашата слика во други големина/стил; Ако сакате да конвертирате вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика; ќе се создаде посебен куписега оглас за вашата нарачка ,ние ќе ви одговори во рок од 12hours. Имаме неспоредлив способност за купување слики, на ниската цена и наместо зголемување на нашето профит ние пренесување на заштедите на нашите клиенти. Пред да се врати на предмети,ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ние продаваме сите слики на потрошувачи директно, што значи дека ние не го купите слики од третиот извор и сите слики се рачно изработени од страна на нашите уметници, така што квалитетот е добар, а цените се конкурентни.Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Кога ќе ги нарачате и рамка и сликарство ние се водат вашата слика на носила барови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. П : Кога можам да добијам мојот производ? A : Обработка на Време : 5-8days Превозот време : Кина Пост Воздух : 12-30 дена(САД : 13-18days нормално).

Основни својства

Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
Италија 088
Бренд Име:
Dongmei маслени
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Дома декорација сликарство
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Пријатели подароци слики:
Подароци
Апстракт декоративни маслени:
100% рака насликани
Calligraphy и сликање Големина:
Изберете ја вашата омилена големина
Дома декорација сликарство:
бојадисана на нафта сликарство
Благородна декоративни сликарство:
Модерната Апстракт
дебела нож маслени:
масла на платно
најдобри продавачот во Италија:
Одлична италијански бизнисмен

Тие исто така купуваат со овој производ.