.

.

STARPAD За Kawasaki Zephyr 400 GPZ400 ZZR400 ZZR600 ZRX400 ZZR250 Спојки Плочи Бесплатен Превозот 7 парчиња/многу

STARPAD За Kawasaki Zephyr 400 GPZ400 ZZR400 ZZR600 ZRX400 ZZR250 Спојки Плочи Бесплатен Превозот 7 парчиња/многу

DEN 2074.00
DEN 2304.00
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Или изборот ЕМС или другите. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации.Ова е 7 цена !
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. Или испратете уште една нова една за да ви. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Благодарам многу. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. Ви благодарам многу. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Уживајте во вашата шопинг. По двете тебе и мене потврди проблеми.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Основни својства

Бренд Име:
STARPAD

Тие исто така купуваат со овој производ.