.

Micui 50 PCS 8мм да се Шие на 2 Дупка Круг Кристал Rhinestones Стакло, Кристали За Облека се Облекуваат Накит Украси Z

кристал applique за булчински sash, булчински headpiece, свадба се облекуваатНИЕ СЕ ЗАДРЖАНИ СИТЕ ПРАВА ЗА ОВИЕ СЛ�

98 / многупарчиња / многуНајдобрите Срцето Фенси Yellow AB Акрилик 8мм 400pcs Flatback Лабава Rhinestones Камења Бисери К

Бесплатен Превозот 1440pcs / Многу ss8 (2.32.5 mm) Sapphire Рамен Грб Помине Уметност Не Hot Fix Лепак на Rhinestones Материјал

Ние ќе ви даде најдобри serice и висок квалитет на стоките,welsome до нашата продавница!Sones Материјал : Стакло, �

Точка име : да се Шие на Ноктот Кристал Боја : Зелена Опал Ноктот Боја : Сребро Големина&Пакување : 4mm(SS16) 300p

Точка име : да се Шие на Ноктот Кристал Боја : Сина Опал Ноктот Боја : Сребро Големина&Пакување : 4mm(SS16) 300pcs /

Кристал материјал : стакло, Кристал големина : 10 12 14 16 18mm Кристал shapoctagonal форма Кристал со 2 дупка Стакло М�

8 mm = 8 Аспекти = 1400pcs / пакет;SS6 : 1.Тоа ќе потрае уште 60 дена за превозот во некои земји некаде.Гаранција & Return

Fuchsia 3254 Лист 9x20mm 14x30mm да се Шие на Rhinestones Кристал Камен Рамен грб Кристал Стакло, Кристали Шиење Камења Об�

Се препорачува : дворот дворЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,т�

(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цен�

Други Бои (Кликнете на сликата) : 1.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го п

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката користете го вашиот пофини да притисне

Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.* Со цел да се обез�

Други Бои (Кликнете на сликата) : 1.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го п

100pcs 10*14mm Овална Смола Rhinestones Смола Кристал AB Боја Flatback Лабави Камења за Шиење 2 Дупки За да се Облекува Об�

добредојдеСтр rodu кт Infomation1 Двор AB Злато Сребро Flatback Стакло Легура Rhinestones Applique за Облека, Торби Синџир Скр

Ширина : Како на сликатаMOQ : 1 дворКристал : Одделение АБисер : Висок квалитет Кореја бисер,без гребнатинк�

JPSTRASS Светло Роза 6.5 mm ss30 Силно лепило амбуланта корегирање flatback кристал strass украсување;помине дизајн на

Австрискиот 3мм ss10 Sapphire амбуланта корегирање flatback кристал фустан украсен ;помине дизајн на hot fix rhinestones т�

Роуз 5mm ss20 Силно лепило амбуланта корегирање flatback кристал кеси украсување ;помине дизајн на hot fix rhinestones т

Материјал : смолаГолемина : 12mm (1"=25.4 mm)Боја : се погледне на сликаТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку с�

Искра Јасно Кристал Beaded Applique Трим WRA721100% Производство На Рачно Изработени, Со Висок Квалитет, Моден Диза�

Бренд : Feilang Rhinestones А++ квалитет камења.Амбуланта корегирање кристал големина : SS6 SS10 SS16 SS20 SS30Амбуланта кор

Големина : околу 1.5 cm=0.6" (ќе биде малку отстапување за големината,бидејќи на рака мерење)Боја : злато позл�

Вашата цел ќе се испраќаат до вашиот aliexpress адреса, ве молиме да ја потврдите вашата адреса повторно .>130$,

Топниво кристално стакло материјал да се шие на кристал, фабрика производство, продажба во загуба.Точка

2 mm 10 1440pcs(10gross) / Торба 36.Ве молиме имајте во предвид : По применета ве молиме оставете 24 часа пред да се миј

Не Амбуланта Корегирање Rhinestones Апликација Инструкции : 1 Оставете за 3 часа пред отстранување на матрица�

Карактеристики : Сосема Нов и добар квалитет Убаво стоки.Спецификации : Големина : 17*13cm .Pls забелешка : (1)П�

добредојдеСтр rodu кт информациите кои 7.2*25 см 1pcs Јасно Кристал AB Кристал Applique Злато Сребро База за Шиење Br

Име на производ : DMC амбуланта корегирање Кристал Боја : Lt Col Топаз Материјал : Стакло Големина : SS6 SS10 SS16 SS20

Трговија на големо Круг јасно AB боја 150pcs 13mm да се шие на Acryl кристал кристал додаток камен flatback рака за ши

DIY 2 парчиња Exquiste цвет Кристал трим Деколте Декорација за Свадба се облекуваат да се шие на сребро база App

ПРЕДМЕТ : JJL15ZZBAB4БОЈА : ВИНОЖИТОМАТЕРИЈАЛ : епоксиднаИМАЈТЕ НА УМ ШТО СЛЕДАТ8ММ КРУГ 288pcs / многумногу лесн�

Други Бои (Кликнете на сликата) : На Иста Боја и Други Форми (Кликнете на сликата) : 1.Ако производите не се

Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна инф�

Име на производ : да се Шие На Кристал Боја : Кристал AB Пакување & Големина : 12mm 30pcs / pack; 20mm 10pcs / пакет Облик

Цирконот кристал легура синџир ,најдобри shinning Циркон ametabolic синџир Сите натпревар стил,Intersperse вашите чан

19mm слонова коска Крило на Кристал Бисер Синџир Скратува за Шиење Свадба Декорација LZ178Материјал : човек

ЗАБЕЛЕШКА : Во нашата продавница да се купи повеќе од 5dollars, ние ќе го избере брза испорака методи и следе�

Ова е со Врвен Квалитет! Тоа е многу сјајна! Оваа квалитетот е Сличен Австрија Кристал, затворена кон Све

добредојдеСтр rodu кт Infomation Моден Стил Златна И Сребрена Боја Кристал Циркон Легура DIY Шиење Applique венчани�

Предмет : Hot Fix Rhinestones / Железо На Rhinestones / Hot Fix Кристали / Железо На КристалиСтил : Рамен ГрбОблик : Тркал�

YANRUO #2051 No HF AB 3*5 4*6 6*8мм Овална Flatback Не амбуланта корегирање Помине Уметност Strass Лепак На Кристали Кристал

2014 година нови бесплатен превозот 400pcs 9mm круг Шарени акрилик стакло рака за шиење m01 многупарчиња / мног