.

.

трговија на големо Мулти-боја Бебе Памук фустан девојки Трепет Фустан без Ракави за 0-12 години девојки

трговија на големо Мулти-боја Бебе Памук фустан девојки Трепет Фустан без Ракави за 0-12 години девојки

DEN 26400.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! печати дизајн треба да додадете други такса,pls ме контактирате доколку ви треба помалку потоа 100pcs,исто така може да ви понуди,но цената ќе се додаде,pls ме контактирате 4 : материјал : 95% памук, 5%spandex ОЕМ БРЗА ИСПОРАКА ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ ПОНИСКА ЦЕНА НАЈДОБРА УСЛУГА 1 : сите производи да може да се меша бојата,само да ме остави порака за она што ви треба.
најмалку 2 парчиња боја и големина можете да изберете било quastion можете да cotact мене^^ 2 : за превозот :
производство на времето обично е 15-20day! pls плаќаат со paypal или продолжување на времето за испорака
1-40kg ќе брод од ups-от или fedex , време на испорака : 5-7days
40-100kg ќе брод од страна на dhl , време на испорака : 3 дневна 3 : прифати прилагодено дизајн и печатење облека 5 : деца големина : 3m,6m,9m,12m,18 милиони,2t,3t,4t,5t,6t,7t,8t,10t,12t боја : како следете ги слик
Опис на производот 1)Стил трепет се облекуваат 2)Материјал 95%памук, 5%spandex (сплетам памук ) 3)Големина
деца : 3 М 6 М 9 M,12 M18 M,2 T,3 T,4 T,5 T,6 T,7 T,8 T,10 T,12 T возрасни : xs,s,m,l,xl,xxl 4)Боја mutil боја да изберете ,како фотографија,каталог и боја шема. 5) OEM услуга Прифатени 6)Плаќање L/C,T/T,D/P,D/A,PAYPAL,WESTERN UNION,MONEY GRAM 7)Примерок време 5-7 дена
Големина и Боја

Основни својства

Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
Директно
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
BF-CTD-047
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Бренд Име:
sweetypplain
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Spandex,Памук
Декорација:
Возбудува
Јака:
О Деколте
боја:
можете да изберете боја картичка
Големина:
можете да изберете од големината на табелата
Сезоната:
Лето
квалитет:
Висок квалитет
цена:
Конкурентна
Материјал:
95% памук и 5%spandex
Возрасна Група:
Деца од 0-12years
MOQ:
може да се измеша големини и бои
Ткаенина Тип:
сплетам памук
Име:
трепет се облекуваат

Тие исто така купуваат со овој производ.