.

.

Нови дрвени montessori играчка 8 поставите блокови Рано детско образование на децата во предучилишните Montessori наставата MENGTAI Бесплатен превозот

Нови дрвени montessori играчка 8 поставите блокови Рано детско образование на децата во предучилишните Montessori

DEN 1596.00
DEN 1680.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нови дрвени montessori играчка 8 поставите блокови Рано детско образование на децата во предучилишните Montessori наставата MENGTAI Бесплатен превозот Шеташе големина е 40x17x1.8cm Тежина е 1.7 kg Материјал е дрво Количество се поставува 8

Основни својства

Предупредување:
Мали Делови
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Дрво
Скала:
1
Број На Модел На:
B8
Тип:
Блокови
Количината на Предмети во Собата:
8 поставува
Тема:
montessori
Пакување големина:
40x17x1.8cm
Тежина:
1.7 kg
Материјал:
Дрво
Количина:
8 поставува

Тие исто така купуваат со овој производ.