.

.

У Изберете ! 100yds/тркалаат+2,5 mm Кореја Полиестер Восок Кабелот Јаже Кабелот Тема +Накит Наоди Хривнија Ѓердан Жица String Додатоци

У Изберете ! 100yds/тркалаат+2,5 mm Кореја Полиестер Восок Кабелот Јаже Кабелот Тема +Накит Наоди Хривнија Ѓердан

DEN 1339.20

Од стоката
Достапно е за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница!
1) линк за нашата продавница :
2 ) Дијаметри се приближуваме и бои може да се различни, бидејќи на различни
серии,различни бренд,различен материјал.Ве молиме не го споредуваат бои
помеѓу различни производи.Ви благодариме!
Материјал :
Полиестер
Големина на :
Должина : 100yards / тркалаат Дијаметар : 2,5 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Шарени, Како ќе ги собереш
Количина :
Околу 100yards/ roll /една боја/ многу
(Направени во кина)
Answer : ___________________________ Note :
Повеќе Бои :
Боја картичка :
(Можете да изберете 1 боја во еден многу во повеќето Следниве Бои,Кога ќе нарачате, ве молиме укажуваат боја код ,ако не , ние ќе брод што Случајно.ве молиме да се разбере ! ви благодариме! )
Вистинската Боја :
Со Користење На Примерок :
3) Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по јасно плаќање.
Превозникот Име
Превозот бесплатно
Следење На Услугата
Кина Пост Воздух
Слободен!! ( $300 Преку Воздух Пост цена 15-45 дена)
www.intmail.183.com
DHL
Слободен!! ( > $300 Преку Воздух Пост цена 5-10 дена)
www.dhl.com
EMS
www.ems.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
4)Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова.
5)Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет.
Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации , ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Основни својства

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
0.25cm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Висина:
8500cm
Производ Карактеристики:
восок кабелот
Бренд Име:
BETENSH
Број На Модел На:
2.5 mm
Објектот Тежина:
500g
Објектот Дијаметар:
0.25cm
Објектот Должина:
8500cm
Материјал:
Полиестер

Тие исто така купуваат со овој производ.