.

.

Gkfnmt Секси Tshirt Жените Т Кошула BTS 2018 Есен И Зима Т-Маица Жените Блузи корејски Долг Ракав Vetement Femme Ropa Mujer

Gkfnmt Секси Tshirt Жените Т Кошула BTS 2018 Есен И Зима Т-Маица Жените Блузи корејски Долг Ракав Vetement Femme

DEN 479.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Големина : ве Молиме овозможи 1 - 3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група
(Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.394 инчи)
Answer : ___________________________ NOTE :
Ова е Кина големина ! Ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да го купите!
0123456789

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
gkfnmt
Материјал:
Акрилик,Памук
Број На Модел На:
жените tshirt
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден

Тие исто така купуваат со овој производ.