.

.

Обичај DE papel parede infantil, огромни мурали свет еден дел за деца соба ѕид винил која DE papel parede

Обичај DE papel parede infantil, огромни мурали свет еден дел за деца соба ѕид винил која DE papel parede

DEN 1440.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Обичај DE papel parede infantil, огромни мурали свет еден дел за деца соба ѕид винил која DE papel parede
Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина) . Нашата позадина продажба по квадратен метар.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина . На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.

Основни својства

Употреба:
Децата' Соба
Тип:
Винил Позадини
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Стил:
за деца
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
ЕП
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Број На Модел На:
QQ0360
Шема:
Светот Едно Парче

Тие исто така купуваат со овој производ.