.

.

Сон Замок На дрвена сложувалка 1000 парчиња ersion хартија сложувалка бела карта за возрасни, детски едукативни играчки

Сон Замок На дрвена сложувалка 1000 парчиња ersion хартија сложувалка бела карта за возрасни, детски едукативни

DEN 1247.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


започнете Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99 Цена : $25.99
крајот
1000 парчиња мозаик заедно големината на 75*50 см!
Ве молиме comfirm на информации за контакт внимателно.
1. Време на испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена
2) Далечински земји е околу 2-8 недели
2 EMS, DHL, Fedex се побезбедно и побрзо.
3 Ако одберете Кина Пост Воздух Mail ,Понекогаш тоа ќе подолго поради лошите временски услови, губење на времето на царинење. Затоа ве молиме да бидете трпеливи .
Превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.
Политика На Враќање
4 Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 15 дена по приемот.
5 Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Повратни информации
6 Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
7. Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!

Основни својства

Пол:
Унисекс
Тип:
Никој
Скала:
1
Тема:
Филм & TV
Бренд Име:
ASNOWRIN
Материјал:
Дрво
Возраст Опсег:
Grownups

Тие исто така купуваат со овој производ.