.

.

5pcs боја флуоресценција 25* 25*25мм Бафер мешавина боја Чистење Пескарење Датотеки Блок на доградба на Акрилни Нокти Уметност Совети Нокти Алатка трговија на големо

5pcs боја флуоресценција 25* 25*25мм Бафер мешавина боја Чистење Пескарење Датотеки Блок на доградба на Акрилни

DEN 77.00
DEN 81.12
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис Кол : 5pcs/set Состојба : Сосема Нов Материјал : sandpaper Употреба : Промотивни подароци,сувенири Место на Потекло : Кина (копно) големина, нокти датотеки 2 5mm*2 5mm*25мм Пакет вклучуваат : 5pcs Слики

Основни својства

Тип На Објект:
Баферот
Количина:
5pcs
Материјал:
Пластични
Големина:
25mm*25mm*25mm
Број На Модел На:
bf02
Состојба:
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
микс боја

Тие исто така купуваат со овој производ.