.

.

Нови Longquan celadon четири сезони првенство, керамички мраз celadon чај чаша со капак, канцеларија лични чаша чај

Нови Longquan celadon четири сезони првенство, керамички мраз celadon чај чаша со капак, канцеларија лични чаша

DEN 785.00
DEN 891.84
-12 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Драги пријатели : Здраво на сите, Март 12, 2018, е првата годишнина од оваа продавница голема Благодарност повратни информации прослава. Ви благодариме за вашата поддршка и доверба во нашиот ресторан за една година. Секој кој влегува во продавницата на 12 Март, ќе добијат сувенир. Времето е ограничено, ве молиме да не се пропушти!
Име на производ : Longquan celadon четири сезони првенство Вклучувајќи количина : 1 buc првенство Материјал : Керамички Земја на Потекло : Кина Dehua Волумен : 300ml ниво на Квалитет : AAAAA Висок квалитет, ние ги користиме на пена кутија за пакување е многу безбедно, ве молиме да бидат сигурни да се купи!

Основни својства

Drinkware Тип:
Чаши & Чинии
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Тип:
Teacups
Техника:
celadon
Количина:
1
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
FENGZHUIS
Материјал:
Керамички
Обликот:
Еден Слој

Тие исто така купуваат со овој производ.