.

.

Вага соѕвездија Мувла Занает Уметност Силикони 3D Сапун Мувла Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи S393

Вага соѕвездија Мувла Занает Уметност Силикони 3D Сапун Мувла Занает Калапи DIY рачно изработени Свеќа Калапи

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ставка Опис
Материјал : Силикон
Заврши Сапун Тежина : 100 g
Направи Сапун Големина : 8.5x6.5x2.5 cm
Може да се направи Сапун Свеќа и други работи што како страна на мувла
Објектот боја автоматски ќе испрати
H igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Тоа е Мека и лесна за употреба
Рејтинг на температура : -40 centigrade на+210 centigrade
превозот

Основни својства

Тема:
Вага
Бренд Име:
Longzang
Број На Модел На:
S393
Обликот:
Животните
Материјал:
Силикони
боја:
случаен

Тие исто така купуваат со овој производ.