.

.

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,ноќта на Вештерките тиква

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,ноќта на Вештерките тиква

DEN 525.00
DEN 888.96
-41 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, ноќта на Вештерките тиква
БЕСПЛАТЕН превозот
Бод грофот : 137 X132 бода
Бои : 17 бои
Производот број : cs642
Големина на слика : 31 X30 CM, 11 CT
25 X24 CM, 14 CT
Платно големина : 41 X40 CM, 11 CT
35 X34 CM, 14 CT
Насоки : 1 конец = 6 насоки
Пакет содржи : 1、100% памук теми
2、Везени платно
3、игли
4、HD Шарени График
5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина/page)

Основни својства

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT unprinted, 14CT unprinted
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Ноќта на вештерките

Тие исто така купуваат со овој производ.