.

.

Refillable мастило кертриџ за PGI-270 CLI-271,повторна употреба ОРИГИНАЛНИ ЧИПОВИ

Refillable мастило кертриџ за PGI-270 CLI-271,повторна употреба ОРИГИНАЛНИ ЧИПОВИ

DEN 549.00
DEN 623.52
-12 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Празни refillable касети без чипови за pgi-270 cli-271
Она што е вклучена во овој оглас
2 x Црна Празна Refillable Мастило Кертриџ без чипови
1 x Синозелена Празни Refillable Мастило Кертриџ без чипови
1 x Магента Празни Refillable Мастило Кертриџ без чипови
1 x Жолта Празни Refillable Мастило Кертриџ без чипови
Треба да се користат оригинални чипови!
Компатибилен Печатач Листата :
За Canon Pixma MG5720 мастило касети За Canon Pixma MG5721 мастило касети За Canon Pixma MG5722 мастило касети За Canon Pixma MG6820 мастило касети За Canon Pixma MG6821 мастило касети За Canon Pixma MG6822 мастило касети За Canon Pixma MG7720 мастило касети и сл.
Сите слики испратени се само за вашиот референца.
Превозот
I. Ние Брод на Светот (некои земји и APO/FPO исклучени).
Ве молиме бидете сигурни да имате точно превозот адреса на исходот. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
II.Предмети ќе се испраќаат преку воздухопловната од Кина во рок од 1 до 3 работни дена по приемот на плаќање
(освен викендите и официјалните празници) олово-време ќе се 10-25 работни дена во зависност од ефикасноста на локалните поштата.
Ве молиме да биде љубезно малку трпеливи и да не контактирате доколку објектот не беше примен по 25 работни дена.
III.Превозот услуга обезбедена од страна на EMS,DHL Fedex,UPS-от или други курир исто така е достапен тука за итни потреби.
Ве молиме ни e-mail, доколку е потребно.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Се врати и Политика за Наплата
Ние не се во согласност со 30 дена гаранција за враќање на парите. Ако има промени во вашиот ум ,за да можете да се вратите неотворена и неискористени предмети назад кон нас, за целосно враќање на средствата. Ве молиме имајте во предвид Купувачот мора да плати за враќање поштарина.Ако објектите се користат и отвори, ние го задржуваме правото да го одбие наплата барање. Ако 30 дена поминаа, клиентот е должен да се јавите на нашите Aliexpress услуга за понатамошна помош.
Ве молиме не објавуваат ништо назад пред да се јавите на нашите Aliexpress сервисот. Ќе се добие единствен матичен Бр. (за да се стави на пратката)неопходни за признавање врати стоката, како и забрзување на процесот за решавање на проблемот. Доказ за објавување секогаш треба да се добијат ,ние го задржуваме правата за да не издаде наплата ако купувачот не ја следат нашата политика на враќање.
Би сакал да ги информира сите понудувачи дека ние сме посветени на satisfication на нашите клиенти и да се обидат да обезбедиме најдобро ниво на услуга. Ако објектот ќе пристигне и не работи добро, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во најрано време.

Основни својства

Тип:
мастило рефил кит
Бренд Име:
МАСТИЛО НАЧИН
Компатибилен Бренд:
CANON
Број На Модел На:
pgi-270 cli-271

Тие исто така купуваат со овој производ.