.

12 / многупарчиња / многуНови 50pcs трапезоидна форма бонбони кутија, јасно пвц кутија за завиткување бонб

1 кеса 10yards = 2 парчиња од 5 метри Предмет : 5 / 8"(16mm) Жакард Лента Материјал : 100% полиестер Пакет : 10yards / 20yards Уп

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од

1 двор=0.91 метарМатеријал : полиестерБендот ширина : 4.5 cmза повеќе Дворови , ве молиме контактирајте ме.@ На

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од

11 / 2"(38mm) Златни Метални Работ Grosgrain Лента 1.5" Grosgrain Панделки Со Златни Метални Работ 11 / 2" Grosgrain Панделки Со

3 / 4" Полиестер Grosgrain Лента 196 бои договорена цена3 / 4" декоративни grosgrain лента3 / 4 инчи божиќ grosgrain лентаБој�

1 / 2" Полиестер Grosgrain Лента Божиќ Лента Црвени Декоративни ЛентаБоја Картички : Детали : Нашите grosgrain лент�

Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок, как�

Руски Клиенти Внимание ве молиме : Како според новата политика е предвидено од страна на руската поштат�

Вести на нашиот производ тим : Ние испраќате нови дизајни од време на време, и ако ви се допаѓа нашите про

10 Yards 5 / 8" Пинк Мрачно Пати во Текот Еластична Печати Златна Фолија Љубов Срца НЕПРИЈАТЕЛ Лента За Еласти

Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висо

Добредојдовте на Winsome Продавница~Уживајте во вашата шопинг!~1.Ние го поздравуваме wholesales и Прилагодено ди

Производот Се Покаже : Бои : Боја Картичка : Детали : Тафт Лента се colorfast Совршен за правење лакови, шапка �

Внимание : објектот е преполна со картичка,и тип на картичка е случајно.Поради фотографски технички и ос

Слободен испорака на високо квалитетни 3 / 4" 19mm 84 бои Organza панделки појас подарок пакување свадба декорац

Слободен испорака на високо квалитетни 1 / 2" 13mm 84 бои Organza панделки појас подарок пакување свадба декорац

Главната Вовед100% памук панделки.ако сакате да се меша модели,ве молиме, напишете ја пораката во ред.ние �

2" (50mm) двојно страни сатен лента 196 бои2" инчен двојно се соочуваат сатенски ленти2" инчен двојно лице сате

Добредојдовте на Winsome Продавница~Уживајте во вашата шопинг!~1.Ние го поздравуваме wholesales и Прилагодено ди

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,кап�

започнетекрајот Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! Лента Тип : Еластичен Материјал : Полиестер Ш

започнетекрајотПечатени Grosgrain Лента50 јарди БОЈАВе молиме да ги собереш треба боја(s) и да се испрати до н

5 / 8 инчи (16mm) солидна grosgrain лента за коса врски 196 бои5 / 8" grosgrain лента за подароци виткањето5 / 8 инчи печати g

Бесплатен Превозот Свадба Партија 25 Метри Занает Сатен Лента.Тие работат одлично за подарок пакување, с

Се препорачува : Поттикнување wholesales и OEM!!1.Објектот спецификитеСостојба : Нова : бренднови, не се користи,

7 / 8" инчи(22mm) Сатен Панделки Со Златни Метални Работ 35colors во парк 7 / 8" инчен Златни Метални Работ Сатен Па�

94 / многудворови / многуZAKKA модни додатоци DIY рачно изработени везови чипка етничко ткиво полиестер жак

Производот Се Покаже : Бои : Детали : Бод Сребро Grosgrain Панделки се направени од 100% полиестер, постојаност �

5mm Сатен Лента DIY Полиестер Rib капа Прирачник Лента бебе Коса додатоци материјал grosgrain лента Hairband приватн

1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(2

3 / 8" Инчен 9 mm или 10 mm plaid божиќ лентаселектирани plaid памучен ткаенина на карета лентадекоративни plaid лент�

Поттикнување wholesales и OEM!!1.Објектот спецификитеСостојба : Нова : бренднови, не се користи, неоштетени обје

Име : grosgrain лентаМатеријал : 100% полиестерШирина : 15mmДолжина : 10 јарди / многуPrie : $1.70 / многуБоја : royalblue злат

Почитувани купувачи, ве молиме прочитајте ги овие пред да редослед : 1.За Боите : Разликата во бојата може

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Русија, Белорусија, Украина и Бразил , ако вашата цел повеќе од

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! Предмет : 25мм Материјал : полиестер Боја : исто како на сликата

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 7 / 8"(22mm)Материјал : полиестер.Боја : и�

Добредојдовте на Winsome Продавница~Уживајте во вашата шопинг!~1.Ние го поздравуваме wholesales и Прилагодено ди

2" инчи (50mm) трговија на големо grosgrain лента за коса лакови 196 бои во парк2" инчен широк grosgrain лента2" инчен об�

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,кап�

♥ Добредојдовте на нашиот магазин ♥Стил : ЛентаДимензии (ширина) : 25mmБоја : Исто како на сликата подолуП�

Светкавиот Злато Сребро Панделки 5 / 8 инчи Широк од 50јарди(2 ролни X 25yd) Glitter Лента за Crafters Свадба Партија Б

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,кап�

1 кеса 10yards = 2 парчиња од 5 метри Предмет : 5 / 8"(16mm) Жакард Лента Материјал : 100% полиестер Пакет : 10yards / 20yards У�

Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висо