.

.

Топла Продажба,За Јамаха YZF600 R6 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година YZF-R6 YZFR6 Мотоцикл Обтекател (шприц)

Топла Продажба,За Јамаха YZF600 R6 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година YZF-R6 YZFR6 Мотоцикл

DEN 21386.00
DEN 22512.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние може да се Направи било Налепници на обтекател, ако имате ова барање, ве молиме повратни информации нас.
Превозот :
Ние скоро може да брод на било која адреси во светот,Како и за превозот метод, Можете да изберете или Повратни информации за превозот метод кога ќе поставите вашата нарачка онлајн. две јасни грб + decals ,ако треба гол unpainted обтекател ќе биде поевтина. Вклучува Топлина-Shield Технологија . Инаку,ние ќе го следат слики на онлајн шоу за производство, оваа услуга е бесплатна. 90% од мотоцикл делови продажба се дојде од овој пазар! Ние не сме повторно продавачот, сите наши Производи колекции доаѓаат од фабриката директно! Нашиот квалитет за контрола на е ненадмината.Всушност, EBAY и многу други онлајн продавница е маска се дојде од нашата фабрика(или копирање на нас). Ние го правиме боја(дизајн) е многу блиску до слики на интернет, но не може да биде иста (не ОЕМ) ,Сите пазарот се такви; Ние може да ви ги испрати фотографии за да го потврдите пред превозот, ако имате оваа потреба,Цел и повратни информации до нас.
БЕЛЕШКИ : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Висок Квалитет На Paint Job . 24 Парчиња .
Тоа ќе потрае некое време да се производството,Нарачките ќе биде транспортирана од по 7-20 дена кога ние примање на исплатата. Вклучува половина на резервоарот маска
Ако ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење ,
- За нас -
Ние Сме Локација Во Гуангжу Во Кина -Најголемиот Мотор Додаток На Пазарот Во Кина.
Обичај Маска :
Ние можеме да Снабдување на Сопствени Обтекател(Вклучуваат Трки маска) сервис на сите видови на мотоцикл обтекател.
Некои Обтекател колекции не вклучуваат Резервоарот маска + Задниот поклопец ,Но ако имате потреба од нив,ве молиме контактирајте со нас
Боја Работа : Ние сме Висок Квалитет на Боја Работа,Со 3 нивоа на сликање за да се обезбеди подобар живот на времето.xls" да се Расчисти Царината,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе го испратам до тебе, Ако одбие да го плаќаат сите давачки, Предизвика стоката се врати или други, мора да се компензира за сите загуби
Повратни информации :
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, да ни Кажете пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, во Спротивно,ќе влезат во нашиот несакана купувачот црната листа
.
Ние сме најголемиот мотор обтекател фабрики,Многу меѓународни мото делови дилери да соработуваат со нас.За Yamaha YZF R6 2008-2016 Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска /Спорт Велосипед Bodyworks Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика,Произведени со Користење Оригинално Издание Вбризгување на Калапи Технологија Бренд : За Јамаха ОПИС : За Yamaha YZF R6 Мотоцикл Маска За Yamaha YZF R6 Мотоцикл Bodyworks За Yamaha YZF R6 Спорт Велосипед Телото колекции Одговара За Yamaha YZF R6 Години : 2008-2016 Специфики : .

Основни својства

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Ширина:
23inch
Име На Модел:
YZF R6
Бренд Име:
ROKALAM
Објектот Висина:
55inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
Објектот Должина:
33inch
Motobike Направи:
Јамаха
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.