.

.

Замена Carburetor Хидрати за ХОНДА GX110 GX120 110 120 4HP Мотор мотори дел $

Замена Carburetor Хидрати за ХОНДА GX110 GX120 110 120 4HP Мотор мотори дел $

DEN 492.00
DEN 599.52
-18 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Замена Carburetor Хидрати за ХОНДА GX110 GX120 110 120 4 HP Мотор мотори дел $
Карактеристики :
Ова е replacment carburetor хидрати за ХОНДА GX110 GX120 4 HP Машини.
тоа може да се вклопат Косилка за Трева Генератор Вода, Пумпи и друга машина користење на овој модел на моторот.
100% висок quanlity и сосема Нов.
Carburetor големина
Центар за монтажа дупка растојание : 42mm
основни дупка : 18mm
задави дупка : 24mm
pls проверете ја вашата машина carburetor модел внимателно пред да го купите, може да се спореди со мојот објект слики.
Пакетот Вклучува :
1*Carburetor
Превозот Термини :
Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 1-5 работен ден, откако доби расчисти исплата. Сите вклучува превозот поштенски и манипулативните трошоци.
1. Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го реши тоа брзо за вас.
2. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи , вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму.
3. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1. Во Светот Превозот.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа по плаќањето се врши и проверка.
3. Ние ќе го организира испорака на вашиот превозот адреса, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
4. Ние го наместите стандардниот превозот метод за нашиот производ,ако сакате да го промените превозот метод, ќе треба да плати дополнителни превозот надомест, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас навремено.
5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот,за викенди и празници се исклучува,па превозот време може да биде подолг од ветивме,особено за време на сезона.
1. Ве молиме контактирајте со нас на прво ако сакате да се вратите на пакет да ни.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.

Основни својства

Објектот Тежина:
0.3kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Carburetor
Материјал Тип:
Метал
Специјални Функции:
Carburetor
Име На Модел:
BTC-CU082-GX110
Бренд Име:
FLYPIG
квалитет:
ААА и тест, еден по еден
Состојба:
Бренд Нови
боја:
Како се покаже слика

Тие исто така купуваат со овој производ.