.

.

Универзална 22mm 7/8 инчи Мотоцикли се Справи со Рака Зафат Кафе Racer Handlebar Костец ЗА Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki Buell Ducati

Универзална 22mm 7/8 инчи Мотоцикли се Справи со Рака Зафат Кафе Racer Handlebar Костец ЗА Хонда, Јамаха Suzuki

DEN 504.00
DEN 560.64
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Боја : 8 боја
Сино/црна/сребрена/gold/red/oran моб/зелена
100% нов бренд високо квалитетен материјал : CNC Легура на Алуминиум + Никој Лизга ПВЦ Гума одговараат за повеќето мотор со 22mm 7/8"" handlebar да се вклопи во повеќето улица велосипеди и спортски велосипеди со 23mm стандард шупливи handlebars за повеќето мотор со 22mm 7/8" handlebar да се вклопи во повеќето улица велосипеди и спортски велосипеди со 22mm стандард шупливи handlebars

Основни својства

боја:
Црна, Црвена, Сина, Златна, Портокалова, Sliver, зелена, Сива
Тип На Објект:
Костец
Објектот Дијаметар:
2.3cm
Бренд Име:
YUANQIAN
Име На Модел:
RH2-HB-013
Објектот Висина:
11.7cm
Објектот Ширина:
3.3cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
CNC алуминиум&гума
Објектот Должина:
11.7cm
Е Прилагодена:
Yes
Бои:
црно;златна;сина;сребро;црвено;портокал
посебни перформанси:
handlebar костец&handlebar зафат завршува
Материјал:
CNC Легура на Алуминиум + Никој Лизга ПВЦ Гума

Тие исто така купуваат со овој производ.