.

.

HiUmi 5Colors 7 Делови 10cm 15.5 g Bionic Пастрмка Бас Swimbait Вештачки Мамки Fising Намамат Pesca Риболов Справи

HiUmi 5Colors 7 Делови 10cm 15.5 g Bionic Пастрмка Бас Swimbait Вештачки Мамки Fising Намамат Pesca Риболов Справи

DEN 903.84

Од стоката
Достапно е за нарачката


7-Сегмент Риболов Намамат 10cm 15.5 g Bionic Риба Пастрмка Намамат Isca Swimbait Мамка Со Кука Бас Roach Pesca Море Риболов Справи
Карактеристики :
Bionic 4" 7-сегмент риболов мамка, 3 D lifelike очи и verisimilar тело детали како вистинска риба.
Lifelike пливање мозочен удар, S-плива движење во било која брзина.
Со користење на силни ткаенина да ј oint риба, влечење на сила до 17kg.
Издржливи АБС материјал, мирис слободни и еколошки.
Широко таргетирање на предатор риби како што бас, жолта костур, перде, штука, muskie, roach, пастрмка и др.
Погоден за seawater и слатководни, одлична мамка за риболовците.
Пакување Вклучуваат :
5 x Риболов мами

Основни својства

боја:
5 Парчиња 5 Бои
Број На Модел На:
10155-05
Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HiUmi
Материјал:
Пластични
Количина:
1
Риболов Метод:
Мамка Кастинг
Мамка Тип:
Заеднички Ги Намамат
Намамат Акција:
Тоне

Тие исто така купуваат со овој производ.