.

.

Симболот е Знак Мажи Жени Тоалет Акрилик Лепило-ТРИ ДО ЕДЕН Ѕид Decal Знак за Унисекс Бања Тоалетот Вратата Симбол Сребро 1 Сет

Симболот е Знак Мажи Жени Тоалет Акрилик Лепило-ТРИ ДО ЕДЕН Ѕид Decal Знак за Унисекс Бања Тоалетот Вратата Симбол

DEN 264.48

Од стоката
Достапно е за нарачката

Школка Материјал : Висок Квалитет Акрилик. Убаво големина и слатки за декорација. целосна лепило назад ќе го задржи тоа заглавени каде што ќе се стави на нив. Сјајна хром во боја. Водоотпорен, заштита од сонце, не исчезнат, без мирис.

Основни својства

Бренд Име:
Yakri
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
WSD-001
со слика картичка:
Yes
Пакување Тип:
2 Кутии
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Акрилик
Тип:
Фото Рамка

Тие исто така купуваат со овој производ.