.

.

едно парче популарни мешавина боја алуминиумски стакло diy був рамка pendant лебди lockets ѓердан pendant xyp118

едно парче популарни мешавина боја алуминиумски стакло diy був рамка pendant лебди lockets ѓердан pendant xyp118

DEN 109.00
DEN 127.20
-14 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Количина : едно парче Материјал : алуминиум со кристал Боја : бело/black/gold/розово злато/кафе стил : одговара на жените ѓердан и нараквица пакување : oppbag
Љубезно Ве Молиме Да Го Прочитате Пред Да Го Купите!
Боја може да се разликува малку се должи на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори.
Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина,ве молиме reger за Опис за големината detials.Големината и должината се приближуваме, но обично се многу блиску.Ви благодариме!
Shippment Ние брод во светот. Обично,ние ќе брод стоката надвор да ти throgh Кина, воздухот mail за слободни.Ако ви треба добра итна,ве молиме оставете порака за нас,тогаш можеме да зборуваме повеќе за shippment.Ако вашата цел износ е поголем од $300,ние ќе ви ја испратиме стоката надвор да ти се изразат преку компанијата и ние ќе оставете порака за вас. кина пост обичен мал пакет плус само покажува превозот информации внатре Кина Копното. Ако стоката се надвор од Кина, таму ќе нема upated информации!! Во комбинација превозот, ние нудиме се комбинираат превозот попуст, во комбинација предмети мора да бидат платени во една трансакција. Ве молиме бидете сигурни дека на адресата што сте регистриран е точно како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето со цените што се наплаќаат за вашите елементи не само на поштенските трошоци, но, ракување, преработка и пакување на вашиот предмети, како и.
ИЗВЕСТУВАЊЕ
ние ќе брод од цел во 1-2 работни дена по расчисти исплата.Бидејќи тоа е меѓународна шпедиција,delvery време е за 14-20(или повеќе) busniess дена да пристигне во повеќето земји.За некои земји или руралните области,и тоа може да потрае и подолго време се должи на помалку чести на авиокомпанијата и инспекција преку границата.
(За вашата помош,ви предлагаме да можете да платите за ставките што е можно поскоро по купувањето.Така што ние би можеле да се организираме вашиот парцела за пост многу порано.)
Кога ќе ја прими стоката,ве молиме да ни даде на релевантни коментар и comfirm испорака во време ако не е проблем.Доколку има прашања во врска со стоката,ве молиме договор со нас, прво пред да ни даде коментар!!
За било какви прашања,слободно контактирајте со нас.
Плаќање
Прифаќаме само Escow плаќање.

Основни својства

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
xyp118
Бренд Име:
youe блескаше
Обликотшема:
був
Материјал:
Легура
боја:
микс боја
Количина:
едно парче
Стил:
DIY
Пакување:
oppbags
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.