.

.

Бесплатен Превозот 10PCS текстилни машина везови машина делови имајќи не-стандардни парче имајќи B6003-2RS 15 * 17 * 35 * 10 * 19

Бесплатен Превозот 10PCS текстилни машина везови машина делови имајќи не-стандардни парче имајќи B6003-2RS 15

DEN 2112.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Постојат два вида на внатрешниот дијаметар на 15mm и 17mm, ве молиме објаснете каков вид на саканата големина, стандардно коса 15mm внатрешен дијаметар
Модел
B6003-2 RS
Димензии
Создаден (d)
15/17
мм
Дијаметар (D)
35
мм
Ширина (Б)
10
мм
W = 19 ММ
Квалитет
P0.Z2 / ABCE-1.Z2
Материјал
Имајќи челик (Gcr15)
Испорака датум
По барање испорака
Овој дел имајќи го чувствуваат мазна, ниско ниво на бучава, долг животен век. Е погодна за моторни, играчки, модел, инструменти и метри, електрични алатки, комуникациска опрема, фитнес опрема, и други области. Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Како професионален имајќи производи снабдувач со многу години искуство,ние може да понуди многу видови на добар квалитет на топката лежишта. Ние сме отворени за сите искрени купувачи, за понатамошни информации, добредојдени да се направи истрага, ви благодариме што одвоивте време да ја прочитате нашата информации!

Основни својства

Употреба:
BMX
Големина:
11
Бренд Име:
NBZH
Материјал:
Челик
Капацитет На Моторот:
99
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Челик
Структура:
Топката

Тие исто така купуваат со овој производ.