.

.

сурфање облека,нуркање одговара кошула ,rashguard мажи,кратки ракави, костими за капење,lycra осип guard surf кошула

сурфање облека,нуркање одговара кошула ,rashguard мажи,кратки ракави, костими за капење,lycra осип guard surf

DEN 1172.00
DEN 2298.72
-49 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
4,Рака мие со вода колку што е можно побрзо по пливање, не користете детергент и кајгана. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ако не го знаете вашиот големина, може да се консултираат со нашата служба за корисници.сурфање облека,нуркање одговара кошула ,rashguard мажи,кратки ракави, костими за капење,lycra осип guard surf кошула
Корисни Совети
1. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 10 дена откако вашата уплата е завршен.
Да се осигура дека вашиот фустан се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши фустани со дополнителни ткаенина во чини да се овозможи мала големина измени за да може да се направи лесно.
Големина На Табелата :
Користење и одржување
1,во водата пред пливање и костим за капење целосна влажни панталони.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
6,Чуваат за долги периоди, не се стави производот во концентриран вкус на кабинетот молец.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Осип Стражари
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Мажи
Материјал:
Lycra,Spandex
Број На Модел На:
708
Бренд Име:
Sbart

Тие исто така купуваат со овој производ.