.

.

chiffon ткаенина чувствува Парични печати chiffon Парични печати за шиење плетени ткаенини свилен ткаенина

chiffon ткаенина чувствува Парични печати chiffon Парични печати за шиење плетени ткаенини свилен ткаенина

DEN 22777.00
DEN 23976.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

50 /двор
2014 година Бесплатен превозот guipure чипка ткаенина трговија на големо и висок квалитет на Африкански чипка ткаенини 6 боја за свадба и за шиење облека US$ 103.50 /двор
Embroid овошје ткаенина африкански швајцарската шупливи apple чипка квалитет rench памук текстилни африкански чипка ткаенина бои laces швајцарија САД$ 138.00 /многу
дворови / многу PQYY124 guipure чипка ткаенина organza tulle ткаенина висок квалитет на швајцарската voile laces швајцарија telas tecido feltro свадба guipure US$ 438.00 /многу
дворови / број 7 метри шупливи од африкански чипка ткаенини 135 см широк Сино Зелена африкански guipure чипка цвет и лист вода растворлив guipure чипка 2015 US$ 186.53 /дворот двор
Ако нарачате повеќе од 50 метри, или 55 дворови ,
DHL Бесплатен Превозот (3-4 дена пристигнување)
ве молиме контактирајте со продавачот!
Африкански чипка, тантела ткаенини,везови ткаенина,француска чипка Африкански чипка, Убава француска чипка со sequins Background1 : voile Background2 : Нето Испорака : Бесплатна испорака во САД,Канада ,Австралија и Западна Европа
Топла Маска чувствува organza цвет африкански ткаенини,везови ткаенини свадба laces француска чипка трговија на големо завеса мало raschel laces US$ 138.00 /многу
дворови / многу
дворот дворот дворот дворот -67.00 /многу
дворови / многу PQYY87 африкански guipure чипка вода растворлив хемиски чипка шупливи од африкански хемиски чипка вода растворлив tecido feltro свадба US$ 168.00 /многу
дворови / многу D po34 Продажба бутик high-end вода растворлив везени крпа Компјутер везови чипка извезена со ткаенина парфем US$ 35.00 /многу
дворови / многу
До 2015 нето работа за шиење Шупливи од чипка нето ткаенина чипка ткаенини африкански тантела и цвеќиња ткаенина цвеќиња комбинација yam везови US$ 138.00 /многу
дворови / многу PQYY75 висок квалитет на швајцарската voile laces швајцарија француска чипка ткаенина organza ткаенина tulle ткаенина tecido feltro свадба tela US$ 268.00 /многу
дворови / многу
POp83-84 текстилни ткаенини додатоци Eugen предиво везови ткаенина бела крпа обработка на текстил чипка ткаенина машина за шиење US$ 128.00 /многу
дворови / многу PQYY107 африкански guipure чипка вода растворлив хемиски чипка шупливи од африкански хемиски чипка вода растворлив tecido feltro свадба US$ 268.50 /двор
D po21 топло Бела вода растворлив полиестер жица полн со tulle organza везови ткаенини везени крпа фабрика за нарачки парфем US$ 35.00 /многу
дворови / број 7 метри шупливи од африкански чипка ткаенини 135 см широк лимон боја африкански guipure чипка цвет и лист вода растворлив guipure чипка 2015 US$ 186.00 /многу
дворови / број 5 метри градина Портокал со бела 2 боја текстилни лажен везови ткаенина продажбата тип стерео везови здолниште organza крпа tulle US$ 138.00 /многу
дворови / многу Бесплатен превозот 3 D цвеќиња Монистра чипка ткаенина трговија на големо 7 боја за свадба и за шиење облека со висок квалитет Африкански чипка ткаенини US$ 118.00 /многу
метри / многу D po75 Нови чипка organza voile млеко свила цвет облик на рамни везови везови ткаенина текстилни ткаенини електронски 2014 година нови злато US$ 35.

Основни својства

Велур Ткаенина Тип:
Вез
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Nonwoven Техника:
Spunlace
Тип:
Challie Ткаенина
Ширина:
150 cm (59 inch)
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Бренд Име:
POLIS
Шема:
Сплотени
Стил:
Крстот
Плетени Тип:
Вез
Материјал:
Вез

Тие исто така купуваат со овој производ.