.

.

облека за шиење ткаенина монета сликарство животински печати Laces ткаенина за свадба фустани ткаенина печати надолу мантил ткаенина

облека за шиење ткаенина монета сликарство животински печати Laces ткаенина за свадба фустани ткаенина печати

DEN 22780.00
DEN 23978.88
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

00 /многу
дворови / многу PQYY36 guipure чипка ткаенина organza tulle ткаенина модна недела швајцарската voile laces швајцарија.00 /многу
5 дворови / многу свадба цвеќиња бб aftrican voile чипка собираат hollandis sequins фустан charmeuse прозорец завеса Божиќ ткаенина памук spandex US$ 75.50 /двор
Сина позадина камен цвеќиња кристал тиркизна цвет врвот ткаенини voile чипка weddomg фустан материјал дијамант чипка sequins цвет US$ 135.00 /многу
дворови / број 7 метри шупливи од африкански чипка ткаенини 135 см широк лимон боја африкански guipure чипка цвет и лист вода растворлив guipure чипка 2015 US$ 186.00 /многу
дворови / многу
D po23 нова вода растворлив везени крпа tulle materical домот везови чипка Везови ткаенина фабрика за нарачки парфем US$ 35.00 /многу
дворови / многу
До 2015 нето работа за шиење Шупливи од чипка нето ткаенина чипка ткаенини африкански тантела и цвеќиња ткаенина цвеќиња комбинација yam везови US$ 138.00 /многу
дворови / број 7 метри шупливи од африкански чипка ткаенини 135 см широк Вино Црвено африкански guipure чипка ветерници вода растворлив guipure чипка ткаенина US$ 188.00 /многу
5 метри / многу клубот партија чипка ткаенина на Прстен круг везови доброто цвеќиња шема чипка стерео флеш sequin африкански чипка ткаенина US$ 138.00 /многу
дворови / број 7 метри шупливи од африкански чипка ткаенини 135 см широк Сино Зелена африкански guipure чипка цвет и лист вода растворлив guipure чипка 2015 US$ 186.00 /многу
дворови / многу PQYY124 guipure чипка ткаенина organza tulle ткаенина висок квалитет на швајцарската voile laces швајцарија telas tecido feltro свадба guipure US$ 438.00 /многу
10 парчиња / многу мебел завеса африкански восок ткаенина hollandais millinery материјали rench швајцарската цвет трепка стол покрие текстилни ткаенини US$ 180.00 /многу
дворови / многу PQYY87 африкански guipure чипка вода растворлив хемиски чипка шупливи од африкански хемиски чипка вода растворлив tecido feltro свадба US$ 168.00 /многу
дворови / многу D po68 обезбедува straightly organza шупливи од рамно стакло предиво ткаенини везени везени крпа текстилни ткаенини US$ 40.00 /многу
дворови / број 5 метри градина Портокал со бела 2 боја текстилни лажен везови ткаенина продажбата тип стерео везови здолниште organza крпа tulle US$ 138.00 /многу
дворови / многу PQYY107 африкански guipure чипка вода растворлив хемиски чипка шупливи од африкански хемиски чипка вода растворлив tecido feltro свадба US$ 268.00 /многу
дворови / многу PQYY99 африкански guipure чипка вода растворлив хемиски чипка шупливи надвор француска чипка ткаенина комбинација ткаенина памук US$ 588.00 /многу
дворови / многу PQYY83 guipure чипка ткаенина organza tulle ткаенина висок квалитет на швајцарската voile laces швајцарија telas tecido feltro свадба guipure US$ 668.00 /многу
метри / многу D po75 Нови чипка organza voile млеко свила цвет облик на рамни везови везови ткаенина текстилни ткаенини електронски 2014 година нови злато US$ 35.00 /многу
дворови / многу
POp83-84 текстилни ткаенини додатоци Eugen предиво везови ткаенина бела крпа обработка на текстил чипка ткаенина машина за шиење US$ 128.

Основни својства

Велур Ткаенина Тип:
Вез
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Nonwoven Техника:
Spunlace
Тип:
Challie Ткаенина
Ширина:
150 cm (59 inch)
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Сплотени
Стил:
Крстот
Плетени Тип:
Вез
Материјал:
Вез

Тие исто така купуваат со овој производ.