.

.

BEI JESS 8Pcs Бебе Rattles 0-12 Месеци мобилни телефони Пластични рака Бел Teether Комбинација Играчка За Newbron Бебе Подарок

BEI JESS 8Pcs Бебе Rattles 0-12 Месеци мобилни телефони Пластични рака Бел Teether Комбинација Играчка За Newbron

DEN 925.00
DEN 2312.64
-60 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


BEI JESS 8 Pcs Бебе Rattles 0-12 Месеци мобилни телефони Пластични рака Бел Teether Комбинација Играчка За Newbron Бебе Подарок
Опис : Бренд : BEI JESS Модел : 777-21 Услови : 100% нов квалитетен Материјал : ABS пластика. Боја : шарени Големина : 12.5х5.5cm ......... Пакување : кутија нема кутија Карактеристики : 1. за повеќе од 0 месеци бебето, мек материјал квалитетот на безбедност! 2. Цртан филм форми и убави бои, мајка бебе, како тоа! 3. Цел кутија лесно да се спакуваат! Тресење играчки имаат сладок глас! Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи на грешка, која се мери рачно 1-2 cm. 2. Не цел кутија купувачот пријатели, ние, исто така, ќе бидат внимателно спакуван да се осигура дека играчки не ќе биде оштетен! 3.Видео воведување на Менхетен топката не е во пакетот! Ако е потребно, контактирајте со продавачот!

Основни својства

Пол:
Унисекс
Обликот:
Цртан филм
Карактеристики:
Мека,Музички
Возраст Опсег:
> 3 години,13-24 Месеци,0-12 Месеци,< 3 години
Големина:
25*16*19cm
Број На Модел На:
777-21
Пакет:
Се поставува
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Бренд Име:
BEI JESS
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Димензии:
14.5 cm*5.5 cm
боја:
Розова,Yallow,Сина,Зелена.

Тие исто така купуваат со овој производ.