.

Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ : 1pcs МАТЕРИЈАЛ : алуминиум Страна : 45СМ Тип : трговија на Голе�

Производ КарактеристикиМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина на : (Како што е прикажано на сликата)Гар

Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ 1 BUC МАТЕРИЈАЛ легура Страна : 60 CM Тип : трговија на Големо Кон

Ако заменетата не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.n

комбо Цел>$150, ние ќе ја испратите вашата нарачка преку UPSот, EMS, FEDEX, DHL, ARAMEX (за делот земји) за 35 дена испора

JIAJIAСпецификација : Материјал : Алуминиум и кристал Pendant Димензии : 3.5 х 1,5 см / 1.37" x 0.59"(приближно) Синџир до�

Со цел да се гради бренд DALI и подобрување на неговата моќ на comperition, ние произведуваме внимателно секое п

Custom Name Ѓердан со Мачка Форма Симпатична Маче Nameplate Ѓердан Фонт за да Изберете Персоналните Накит Божиќ П

Нашето Ветување1 Сите нарачки во нашата продавница ќе бидат испратени во текот на заповедал време на Aliex

Можете поддршка Пад на Превозот? Како да го направите тоа?Yes (да).Ние брод на светот.80%50%Целосна НаплатаЕв�

start201543328312217Материјал : сребро 925Боја : Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / Кар

Нов Луксузен Висок квалитет на Гроздобер Фабрика ДиректниГроздобер Долг Ѓердан Мода Бохемија Накит Пр�

На Yong Дрво Locket Кафез со Стомакот на Топката Лава и Филц Топчиња DIY Етерични Масла и Музика Jingle Звучеше Бр�

Што е потребно за 720 денови за воздухопловната да пристигне во САД,велика БРИТАНИЈА,Канада, и повеќето Е�

ПРЕВОЗОТ* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена Вие ќе бидете информирани online откако е предад

Висок Квалитет Златна Боја Од Не ' Рѓосувачки Челик Стетоскоп Pendant Ѓердан Срцето Лекар, Медицинска Сестр

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал,црна и бела родиум(две тон) галванск�

Трговија на големо Мода Гроздобер Сребрен Крст Черепот Крсте Шарм Pendant DIY Накит Наоди Бесплатен Превозо�

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Pendant ЃерданМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 43cm*28mmТежина : 12.9 g / pc (прибл.)�

започнетекрајотздраво пријатели, добредојдовте ,имаат добра среќен време тука : ) кога ќе се направи ред

100% вистински опис!Она што ќе се види ,она што ќе добиете.Ние не сме професионален Фотограф,па објектот е �

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвезди�

Црна Оникс Ахат Крстот Ѓердан, Верски Мажите Ѓердан, Кристално Крстот Pendant Ѓердан, Хип Хоп Накит, Се Вода�

Tassel Pendant Ѓердан жолто Злато Позлатен Тренди Модни Накит Изјава Ѓердан Шупливи Од Риба Шема Thinen Лице P201Tass

Wel дојде до нашата продавницаНие се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови н�

Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС Директни фабрика цена, исклучителен квалитет, м�

dianxiaobao_1dianxiaobao_2ПРЕВОЗОТ* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена Вие ќе бидете информирани online о

Материјал Нерѓосувачки Челик Големина Должина : 60cm,Pendant големина : 33*59mm Тежина 36f Стил Спорт Пакет внатре�

превозот информации : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail Кина пост воздух поштата нормално ќе се

Политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на

превозот информации : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail Кина пост воздух поштата нормално ќе се

Ве молиме имајте во предвид дека ќе има увоз на даноците за некои земји, Купувачи се одговорни за царинс�

Општи информации1.Бренд : ZMZY НАКИТ2.MOQ : 1pcs ПОСТАВЕНА во opp вреќа потоа во транспортот пакет3 Материјал : 316 L

Добредојдовте во мојата продавница : Производи Детали : Природни Ѓердан,високата мода, со Месинг, нишало

ПРЕВОЗОТ* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена Вие ќе бидете информирани online откако е предад

Материјал : Бакар / Легура / Нерѓосувачки Челик Со Златна Боја / Сребрена Боја Позлата НЕ е ВИСТИНСКИ ЧИ

Shineland 100% Реално 925 Sterling Silver Љубов Срцето Сладок Цвет Кристал CZ Pendant Ѓердани за Жените Девојка Colier Bijoux Пода

Совршен сјајна Одличен квалитет ОЕМ е добредојден Парична казна изработкаПо продажбата и повратни инф�

Тоа го штити предмети од оштетување во транзит,кога го достигне секој на вашиот' рака.Превозникот ИмеПр�

Производи Описdropshipping 1pcs 3colors Викинг накит Равен pendant со компас ѓердан мажите подарокБренд Име : Yage100% Нов

Топла Продажба1 : Цел износ помалку од $ 8.,Ние ќе бидеме преку Хонг Конг парцела.Нема број за идентификац�

RONGQING 1pcs Трендовски Висок Квалитет Кристално Панда Pendant Долг Ѓердан За Жените Панда Џемпер Синџир Ѓердан

Добредојдовте на нашата Продавница !Нашата продавница обезбеди Европска Стил,Мода,Креативни Накит.Ако

За Нашата продавницаСите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.Цел≥$150 , Бесплате

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозо�

Производство : xl00511 Заслепуваат Мене Кристал Empress Ѓердани од Злато Јасно & Шарени рачно изработени од Стр

7166204472995608 од Суштинско значење locket парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар