.

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден П�

Паркинг Заден Поглед на Камерата за Mazda 6 2011 2012 2013 CX5 CX7 CX9(За референца, истиот бренд автомобил во различни

HD Безжична Автомобил Rear View Camera За Jeep Compass / Слобода 2011 Паркинг Ноќ Визија Водоотпорен Погоден За Автомоби

HD Безжична Автомобил Rear View Camera За Кадилак Севиља SLS Паркинг Ноќ Визија Водоотпорен Погоден За Автомобил

Вие само може да се подготви за полошо.9 инчи 800 x 480 TFT LCD HD Дисплеј Автомобил Следи 2 Видео Влез+ 2 x IR Ноќ Виз

4 Ghz Безжична Видео Предавателот Примачот За Полнење : ПревозотМеѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте �

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден П�

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден П�

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден П�

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден П�

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден П�

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден П�

Политика на враќање и Клиент Сервис : 1.Highdefinition и широк агол на гледање,Леќа Агол : 170°3 2 : Fix камерата до ка�

BW8175 Кина Пост Воздух Mail Бесплатен Превозот 100% Водоотпорни 170 Степен Широк Агол 2013 Chery Fulwin 2 Автомобил Rear Vi

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа Осигурајте се врати стоката се во оригиналната состојб�

750hmЕлектронски Shutter : 1 / 60(NTSC)1 / 10000 S, 1 / 50(PAL)1 / 10000 SS / N сооднос : Подобро Од 48dbЛеќа Агол : 170 СтепенВодоотпорен

Едноставно Вметнете Задна Камера и Предна Камера Plug and Play Автомобил Интерфејс со Динамичен Паркинг Упат

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Кам

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Кам

Опис : Оваа Боја Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера.Тоа е невозможно да се

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.=>Ќе видите слики кога вашиот авт�

Поврзете го видео кабелот на камерата за продолжување на кабелот Поврзете ја силата на камерата на ваши

Време на испоракаСад1030 работни денаОбединето Кралство / Австралија1035 работни денаКанада / Европа / Р�

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката Поврзете продолжување кабелот со ваш

Ние ќе испрати NTSC / PAL според вашата земја, ако имате други барања, ве молиме оставете порака И следење ќ�

3 инчен Количка за TFT LCD Задните Видите Автомобил Следење на Камера DVD ВИДЕООткако на вашиот автомобил е о

Specification : Image сензори : 1 / 4" Боја Остри CCD ТВ Систем : NTSC стандарден Објектив Агол : 170 Резолуција : 420 TV Lines S / N

торба торба торба 34.32 / торба 25.08 / торбапосебна забелешка : ние ќе испратени до вас логото camea без водич л

На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш Поправи камерата до каде акции табличка светлина

DC 12 V CMOS Водоотпорен Ноќ Визија Автомобил Rear View Camera Прилагодливи Пеперутка 170 Степен Паркирање Наназад К�

6) Саудиска Арабија клиенти треба да го покаже copy / измама на примачот ID до владата на царинската управа...

Европски Автомобил со Лиценца Плоча Автомобил Rear View Camera со Ноќно Rearview CMOS Камера Автомобил Следи со 4 LED С�

S / N Сооднос : >48 Db 10 Индукција брзо и навремено да се праќаат и примаат во реално време на пренос...

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе

Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, миникомбе итн4.Сад, Канада, Австралија, Русија, и е�

O Кутија Адреса, или пост пакет е веројатно вратени од страна на вашиот локалните поштата 10) Холандија, Л�

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички

Осигурајте се дека го следи мора да е со РКА или ПОМОШЕН конектор Ако не добивате нашиот одговор, ве моли

Високо Квалитетен CCD Автомобил Rear View Camera За Земјиште За Rover LR Free Lander 2 Откритие 3 4 Опсег RR Спорт Ноќ Визија

Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во прев

Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, миникомбе итн Реши ова прашање на лош автомобил з�

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Кам

3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не го примите производи во 45 дена 3 : Ние се потпираме на нашата реп�

Пакет : Опис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера.TV систем : NTSC 6

Клучни Карактеристики : 1 Систем : внатрешни 9 Или можете да се поврзете со нас за да се потврди премногу.T