.

.

RS380 RS550 мотор опрема кутија пластична опрема за електричен мотор пластични брзини за играчки 2 парчиња

RS380 RS550 мотор опрема кутија пластична опрема за електричен мотор пластични брзини за играчки 2 парчиња

DEN 336.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


1 : rs380,rs390 rs550 опрема кутија опрема;
2 : обично се користи за далечински управувач автомобили, скутери, karting итн.
3 : добар материјал, не е лесно да се носат, издржливи, звукот е мал.
Ако сте од Чиле, Бразил, Швајцарија, Шведска, Шпанија и изберете ПРОЗОРЦИ, или Fedex, или DHL комерцијални изразува за да испратите вашите производи.Ве молиме, напишете ја вашата Царинската даночен број( Бразил : CPF, Чиле : РУТИНА ), со цел.Ви благодарам многу!
Кина поштенски кеси и Парцела Логистика веб-страница : 17track.net/en/
1.ние не обврзуваат тарифа. бидејќи тоа е прекуграничната трговија, некои земји ќе имаат тарифи, давачки дека ние не сме одговорни.
2.Објект за обработка на пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Најчесто,обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.
3.Ако не сте добиле стоката, ќе биде повеќе од време на приемот, ве молиме оставете порака во ред, ние ќе го продолжи времето за испорака.
4.Немојте да им даде на Нашите производи лошо повратни информации бидејќи логистика е бавен
Логистичка компанија е на земјата, ние не може да го контролира, можеме да направиме е дека на почетокот на испорака.
1.Позитивни Fedback (5 ѕвезди) е многу важен за нас,ве молиме два пати пред да замине повратни информации.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!

Основни својства

Бренд Име:
gouhuo
Производителот Дел Број:
390 380 550
Објектот Должина:
6.5 cm
Објектот Ширина:
6.5 cm
Објектот Висина:
2.5 cm
Објектот Тежина:
0.025kg
Материјал Тип:
Пластични
Специјални Функции:
Никој
Осветленост Дел Број:
390 380 550
Земја/Регион на Производство:
Внатрешна
Поставување на Возило:
Кина

Тие исто така купуваат со овој производ.