.

.

Слатка Бел трговија на Големо 15pcs/број 7*29*30мм Антички Бронза Метални Легури Каубојска шапка Шарм Накит Шапка Шарм D0737

Слатка Бел трговија на Големо 15pcs/број 7*29*30мм Антички Бронза Метални Легури Каубојска шапка Шарм Накит Шапка

DEN 242.00
DEN 268.80
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
925 sterling silver шарм diy лебди lockets
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Само треба на слики и примероци. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Слатка Бел трговија на Големо 15pcs/број 7*29*30мм Антички Бронза Метални Легури Каубојска шапка Шарм Накит Шапка Шарм D0737
Точка Бр. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.
D0737
Објектот Количина
15 компјутери/многу
Објектот Материјали
Цинк легура
Објектот Главно Бои Антички Сребрен Антички бронза Злато
Објектот Околу Големина
9*29*30мм
Објектот Форма
Приврзоци Шарм
Мерка Конверзија
1cm=0. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.393 инчен 1 инч=2.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.

Основни својства

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
СЛАТКА БЕЛ
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
D0737
Шарм Тип:
шапка Шарм
боја:
Антички Сребрен Антички бронза Злато црна
Количина :
15pcs/многу
Големина:
7*29*30мм
Една тежина:
5.8 g
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Тие исто така купуваат со овој производ.