.

.

5x Титаниум обложена ЧЕКОР НАДОЛУ ВЕЖБИ БИТОВИ МУЛТИ НАМАЛИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ ДУПКА ХСС АЛАТКИ

5x Титаниум обложена ЧЕКОР НАДОЛУ ВЕЖБИ БИТОВИ МУЛТИ НАМАЛИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ ДУПКА ХСС АЛАТКИ

DEN 806.00
DEN 1075.20
-25 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов. Нема потреба за пилот дупка Титаниум обложена да се намали триењето и да ја стартувате ладилникот Има 3-двострано месо тело за да се спречи лизгање во вежба чак Автоматски deburrs дупки како што вежба Долг Живот Вистински high speed челик
Спецификација : Материјал : High speed челик Боја : Златна (како на сликата прикажани) Количина : 5 PCS Должина :
1/41-3/8" Должина : 7.5 cm
3/167/8" Должина : 7.5 cm
1/43/4" Должина : 7.2 cm
3/161/2" Должина : 5.6 cm
1/81/2" Должина : 7.2 cm
Пакет се Вклучени : 1 x 5 Pcs ЧЕКОР НАДОЛУ ВЕЖБА Испорака Детали
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работен ден од Кина Пост Воздухопловната или e Packet по плаќањето е јасно.Нормално. Предмети ќе пристигне во 7-35 работни дена. Доаѓањето време зависи од некои фактори и различна област : Оваа табела само што нудат референца на пристигнување време, не значи дека ние испорака до сите од горенаведените земји. Ако сте итна ве Молиме изберете друга express ,како DHL,UPS-от ,итн. Однос на Продажбата на Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика за гаранција, не' покриваат предмети кои биле злоупотребени, изгорени или оштетени во било каква форма. Ве молиме контактирајте со нас преку Порака ако НЕ сте добиле објект, ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или рефундирање на каква било исчезнати објект. Во случај дека вашиот производ е расипан во секој случај, мора да контактирате со нас за ПОБРЗО, а потоа вратете го во рок од 7 Дена од денот на приемот. На поштарина и пакување на плаќање НЕМА да бидат вратени. Ние нема да бидат одговорни за испорака или за осигурување на трошоците настанати во враќањето точка назад кон нас. Ако ви се врати на точка купени од нас, тоа мора да се врати во Фабричка Состојба . Ова вклучува пакување, внесува, прирачници итн. Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас, за процесот на вашите врати објектот. Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail.Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Ако нема одговор во рок од 24 Часа(работен ден) , ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија. Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите , нормално, па ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. Ве молиме DONOT остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се примен објект, бидејќи имаме споменато превозот време постојано.

Основни својства

DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Други

Тие исто така купуваат со овој производ.