.

.

10pcs Lovebirds монолитна метална ознака со tassel за Назад На Училиште ученикот услуги Исклучителна свадба подароци

10pcs Lovebirds монолитна метална ознака со tassel за Назад На Училиште ученикот услуги Исклучителна свадба подароци

DEN 573.00
DEN 623.04
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


2015 година нови Lovebirds монолитна метална ознака со tassel за Назад На Училиште ученикот услуги Исклучителна свадба подароци
Производ Материјал : Метал
Пакување : картичка(исто како на сликата)
Пакет големина : 7*8.8 cm
боја : Кафена

Основни својства

Повод:
Број на Компјутери:
10pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
p18
Шема:
Полна Боја,Животински
Материјал:
Метал
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
Mfg Серија Број:
Филм Карактер

Тие исто така купуваат со овој производ.