.

.

MOCHU 7205 7205C-2RZ/P4-DTA 25x52x15*2 Запечатени Аголна Контакт Лежишта Вретеното Брзина Лежишта CNC ABEC 7 Високо-квалитетни

MOCHU 7205 7205C-2RZ/P4-DTA 25x52x15*2 Запечатени Аголна Контакт Лежишта Вретеното Брзина Лежишта CNC ABEC 7

DEN 6720.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


MOCHU Запечатени Аголна Контакт Лежишта
7205 C-2 RZ/P4-DTA
25мм X 52mm X 15*2mm
ДТ Конфигурирате
Аголна контакт топката лежишта, супер-прецизни
ABEC-7
Реален брзина за маст за подмачкување 30000 r/мин Реален брзина на нафта-воздух подмачкување 45000 r/мин
Никогаш не се отвори .. Никогаш не се Користат во
Ви благодариме за посетата
Ако имате потреба од други агли, и DF DB DT УЛ и други спарување, керамички топки, фоки, P2/ABEC-9,P5/ABEC/5,P4/ABEC-7,ве молиме контактирајте со нас.
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!

Основни својства

Бренд Име:
MOCHU
Материјал:
Челик
Должина:
--
Капацитет На Моторот:
--
Број На Модел На:
7205C-2RZ/P4-DTA
Премази:
Имајќи
Структура:
Аголна Контакт Лежишта

Тие исто така купуваат со овој производ.