.

1pc срцето големи печ рачно изработени sequins закрпи за торби за облека 21cm да се Шие на кристал beaded печ везов

Назад Закрпи За Јакни Голема Папагал Везени Птица Закрпи Цвет Железо На Закрпи Applique Шиење Логото Мрачно

Prajna Писмо Печ УПС ЛЕЛЕ Железо Закрпи За Облека Везови Налепница Лента За Шиење Облека Закрпи Жан Јакна Ap

1.[Пакет] : 1 компјутер 2.[Size ] : на сликата answer : ___________________________ Note : Како различни компјутери екранот боите р�

Големина(Appr вол ) : 26.5*10.5 СМ во Боја : прикажува како слика на Овој оглас е за 1pcs Повеќе во парк Овој прекра

Материјал : крпа Големина : Кармин : должина од 14.7 см, ширина за 3,7 см лак : 10.5 см долго, 4.8 см широк Козметич�

Гибралтар Знаме везови печУпатства за употреба : 1 Прскање вода на задната страна од печ.2 Место парче на

Црвено срце везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги / д�

Опис Боја : злато,сребро,сина,розова, црвена, топла розова,зелена Боја на Микс : 60pcs ( Износ на секоја боја �

2017 туѓо печ поставите сакам да ја напушти UFOLOGY везови applique модели значки налепници закрпи за облека, жел�

Човекот е мускул везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / кни�

ПОВЕЌЕ ИЗБОР ДОСТАПНИ ЗА ВАСПроизвод : печ Количина : 1piece Информации : 1.Ве молиме овозможи 12mm грешка пора

цвет закрпиОпис Боја : исто како големина на слика : 3.5 см Количина : потполно 40pcs можете да се спомене бој�

Тоа ќе го направи вашиот грб биде уникатен и да додадете многу забава за вашиот живот.Се потврди и ни дад

1 Случаен микс 30pcs Бренд Нови Закрпи Ако купувате 2 или многу повеќе, стилови ќе се повтори.2 Најчесто закр

Слободен испорака на Високо квалитетни бела чипка applique 19*12cm за фустан, превез Прирачник додатоци DIY 4pcs / �

Информации за производотТочка БР.ST08Материјал : Стакло / БисерГолемина на : 10.5 см / 4.5 inchПакување : 10 компју

1 Стави парче на вашиот крпа, везови страна нагоре 2 Место памучна ткаенина над печ 3...

Имаме најдобрите везени машина во светот,нашите 20sets нова машина се увезени од Јапонија TAJIMA .Испорака : З�

Taipei city, Тајван Знаме везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / �

Нова МодаЛепенки за облека Т кошула Жените 26cm Пурпурна усни Sequined Sequins Тмаица Женска Мода Блузи Кошула Femm

Prajna Везени Закрпи За Јакни Декоративни Закрпи За Облека Крстот Печ Готски Црна Applique Големи Рачно Израбо

Чашата со мечка везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книг�

Напомена : 1)Ако цел износот е над Ние ќе брод на стоките од експрес за слободни превозот.Повратни информ�

1 lot = 5 парчеГолемина : 8 *7cmУпотреба : Може да се користи за облека декорација ,џемпер, маици декорација итн

Офсет печат Железона Закрпи за Облека Materails1.Материјал : Офсет печат / Офсет Трансфер / ПЕТ Трансфер2.Голе�

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации

Печ се лепило на грбот,тоа би можело да биде железо или пораби на платно,За Железо на Платно,ве Молиме сл�

Производ Детали : Материјал : полиестерГолемина : Шоу на сликаСе должи на рачно изработени за шиење,голе�

Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.Приме�

(2) потоа на облека, пак, железо температура од 120150 степени, од задниот дел на топла 89 секунди, па таа крпа �

100% рачно изработени 4 СМ Фенси Црна Sequin Цвет Закрпи WPHB006100% Производство На Рачно Изработени, Со Висок Ква

Добредојдовте на нашата продавница1.Мешани цел е добредојден ,секој дизајн копчето MOQ 2.Ве молиме укажув�

Големина : 4.5 * 3cmПакет : 10pcs / многуНие сме фабрика, Добредојдовте Сопствени Дизајни, Добредојдовте Судење

Железона Настава : 1, Загрејте ја железо 160℃200℃ (температура на "памук").2, Направи облека мазна.3, Место пар

2,Колку долго ќе трае за мене да се добие моите дизајни?Правење на примероци за 3~5days,производство зема about

Објектот Matetial : Ткаенина,pailletteГолемина : 6cmРеден Број : 10pcs / многу 12pcs за микс бои1) да ја прифатиме Alipay, Зап�

ИДЕНТИЧЕН Zulu Знаме везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / к�

G текст везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги / други �

Големината е означен на сликата погоре Ве молиме внимателно да се споредуваат и да се потврдиОвој сет so

Закрпи Поддршка : Железо или да се Шие на Печ Техника : Везени Знаме печ големина : 8*5cm Значка печ големина

Сиера Леоне везови знаме печ 154bГолемина : 3 инчи X Држач за високаУпатства за употреба : 1 Прскање вода на �

Keering Убава Нова Пристигнување AB Боја на Цвет Кристал Applique WRA706Опис : Тип На ОбјектКристал ПечТочка Бр.WRA706�

Да се шие на Материјал : TwillТехника : ВезениПеч Големина : исто како на следнава сликаНа дамки може да се и

Да се шие на Материјал : TwillТехника : ВезениПеч Големина : исто како на следнава сликаНа дамки може да се и

Големина : 20mmБоја : како на сликатаТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник

modname=ckeditor1.[Пакет] : 1 компјутер / многу2.[Size ] : на сликатаAnswer : ___________________________ Note : Како различни компјутери е