.

.

Модерната Домот Стакло Спалната соба Табела Светлина Креативни Студија Соба Биро Светилки Кристал читална табела Осветлување Тела

Модерната Домот Стакло Спалната соба Табела Светлина Креативни Студија Соба Биро Светилки Кристал читална табела

DEN 4592.16

Од стоката
Достапно е за нарачката


Опис
100% Сосема Нов и со висок квалитет
Големина : D250mm*H460mm (9.8" x 18.1")
Извор на светлина : E27 40 W*1(Цената не вклучува светилки)
Напон : 110-130 V,220-240 V(Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачот земји)
Материјал : Стакло, метал
Плаќање
Плаќањето мора да се примени 3 дена по аукција во близина.
Ако плаќањето не е примен во рамките на овој временски период, објектот ќе биде relisted за продажба.
Сите предмети ќе бидат испорачани во 3 работни дена од приемот расчисти исплата. Купувачот ќе има обврска да плаќаат екстра поштенски повторно да ја прати било пакети кои се враќаат за погрешна адреса или тврди статус.
Испорака
Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.
Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 - 21 работни дена.
Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.
Политика на враќање
Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.
Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.
Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.
*Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.
Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.
Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.
Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.
Откако ќе добиеме враќа објект,
ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за опис
и даде наплата на мухамед.
Услуга на клиентите
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.
Ние одговор на сите e-mail во навремено.
Ве молиме овозможи најмногу 24 часа за да одговорите.
Повратни информации
Ако најдете било каков проблем со предмети или на нашата услуга,
ве молиме контактирајте со нас ПРЕД да замине на повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да бидете среќни & задоволни.
Ви благодариме за вашето разбирање.

Основни својства

Тип На Објект:
Биро Светилки
Стил:
Современа
Напон:
90-260V
Бренд Име:
oovov
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Хром
Карактеристики:
Бело Стакло абажур
Број На Модел На:
ЛЛ-822
База Тип:
E27
Гаранција:
1 година
Заврши:
Полиран Хром
Е dimmable:
No
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Материјал:
Стакло Камен
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Е Светилки Вклучени:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.