.

.

2015 година Нови 77mm Метална Завртка-во објективот Капа Филтер Оџакот Случај за Canon Nikon, Sony Камера Филтер Оџакот Капи

2015 година Нови 77mm Метална Завртка-во објективот Капа Филтер Оџакот Случај за Canon Nikon, Sony Камера Филтер

DEN 360.00
DEN 479.52
-25 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


2015 година Нови 77mm Метална Завртка-во објективот Капа Филтер Оџакот Случај За Canon За Nikon За Sony Камера Филтер Оџакот Капи
Оваа ставка може да работи како Метална Завртка-во Објективот Капа, и тоа исто така може да работи како Филтер Оџакот Случај.
Филтер случај заштита на филтри од прашина и гребнатини додека тие не се употребува
Едноставно завртка филтри заедно, тогаш завртка овие оџакот капи на врвот и на дното.
Одлично за чување на филтри.
Компатибилен да
Објектив со 77mm тема големина,
77mm Филтри
Пакет Се Вклучени :
1 x Топ кап
1 x Дното капа(не вклучувајќи филтер)
Плаќање
Можете да платите со Money bookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички.
КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ. Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена ќе добиете.
Купувачот МОРА да ги плати во рок од 5 дена. Ако имате проблеми со правење на вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress.com за помош.
Превозот
Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Australasia, и други земји, одредени земја ограничувања може да се применат.
Пратката ќе бидат испратени до вас од страна на Регистрирани Воздухопловната дека обично трае 12 или 25 работни дена (викенд не е вклучена) да ја испорача на вашите раце.
Ве молиме овозможи до 48 часа подготовка за превозот, иако обично испратите објектот во рок од 72 часа по исплата потврди.
Ние нудиме испорака се комбинираат за да се купувачот кого нареди повеќе од една предмети еднаш време од истиот сајт, за да спаси дел од поштарина.
Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса.
Ние секогаш обидете се најдобри за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V. А Т или други Даноци). Во повеќето случаи на превозот, нема никој должност по кредити. Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на купувачот.
Гаранција 12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот)
Неисправни предмети Мора да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и оригиналниот пакет). ние ќе ви даде врати ID.Во меѓувреме ве Молиме да ни кажете што дефектот е,да се елиминира несоодветното користење.
Се врати превозот надомест бидат одговорни од купувачот.
Услуга На Клиентите
Ние одржување на високи стандарди на одлични се бори за 100% задоволството на клиентите. Повратни информации е многу важна за нас.Бараме дека ќе контактирајте со нас Веднаш, ПРЕД да ни даде негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Основни својства

Компатибилен Бренд:
КАНОН,Pentax,Сигма,NIKON,Sony, Minolta,Samsung,Fuji,Casio
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
77mm Метална Завртка-во објективот Капа Филтер Оџакот Случај
Бренд Име:
ikacha
Модел:
77mm Метална Завртка-во објективот Капа Филтер Оџакот Случај
се применуваат:
За Canon За Nikon За Sony За Олимп

Тие исто така купуваат со овој производ.