.

MOCHU Запечатени Аголна Контакт Лежишта7205 C2 RZ / P4DTA25мм X 52mm X 15*2mmДТ КонфигуриратеАголна контакт топката леж�

Постојат два вида на внатрешниот дијаметар на 15mm и 17mm, ве молиме објаснете каков вид на саканата големин

Модел99502 H2 RSДимензииСоздаден (d)15.875ммДијаметар (D)34.925ммШирина (Б)11ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)Квалите�

Предмет : LM25 UUAJМатеријал : Gcr15Кафез : Инженерство пластикаГлавни Димензии : 25мм x40mm x59mmID (внатрешен дијаме�

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

BR263520 Инчен Радијална цилиндрични валчести лежишта Игли валчести лежишта, Без внатрешен прстен големин�

BR283716 Инчен Радијална цилиндрични валчести лежишта Игли валчести лежишта, Без внатрешен прстен големин�

Опис : HK182412 HK1812 Двоен Начин Игла Имајќи 18x24x12mm Плаќање Опис : Ние го прифаќаме само paypal за плаќање Превозо�

започнетекрајотJDB солидна Подмачкување имајќи10x14x20 mm линеарна графит бакар поставите имајќи бакар черу

Добредојдовте на нашата продавницаLMK35 LUU 35mm Страната Линеарна Топката ИмајќиМодел : LMK35 LUUВратило ID : 35mmК�

Ние ќе бидеме секогаш тука за вас Позитивни Повратни информации Продавница со доверба Ако било која при

Опис : U604 ZZ 604 UU 4x13x4mm У Ритам Јаглероден Челик Длабоко Ритам Топката Имајќи Траги Одење Водич Железнички �

Модел6082 RSДимензииСоздаден (d)8ммДијаметар (D)22ммШирина (Б)7ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетP6.Z2 / ABC

Висок квалитет лого ( сина гума запечатување капак ) MR1262 RS L1260 DD WBC612 MR126 2 RS 6*12*4 мм ABEC5МАТЕРИЈАЛ : нерѓосувач

Минијатурни Имајќи Длабока Ритам Топката Имајќи 6201 ZZ 6201ZZ 6201 ZZ ABEC1 Size 12x32x10mm Најниска Цена со Висок Квалит�

Карактеристики : Vмило траги макара поаѓајќи од Оваа точка е обичните прецизност, адаптација на ниска бр

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

4 парче / многу LM20 UU LM25 UU линеарна топката имајќи Линеарна Имајќи 20mm 25мм 3d печатач LM20 LM25 3 D печатач cnc делов

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR8510035Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба било

Инчен Игли валчести лежишта Модел : HJ283720 Препратена : 44.450 mm / 1 3 / 4 инчи D : 58.737 mm / 2 5 / 16 инчен C : 31.750 mm / 1 1 /

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за

Ново !!!2 КОМПЈУТЕРИТопката Лежишта 6203142 RSГолемина : 17mm X 40mm 14mm XМодел 6203142 RS Димензии Понесе (d) 17 mm Дијамета�

Z2 Материјал Имајќи челик (Gcr15) Количеството 10 КОМПЈУТЕРИЗаштитените Топката Лого, Лежишта се изработени

68192 RS 618192 RS 6819rs 6819 2rs 1 Pcs 95x120x13mm Хром Челик Длабоко Ритам Имајќи Гума Печат Тенок Ѕид ИмајќиМодел : 68192 RSГол�

Точка Бр : 626Type : Full керамички топката лежиштаГолемина : 6mm x 19mm x 6mmМатеријал : керамички Zr O2Кафез Материјал

* 5 Компјутери Длабоко 8мм х 22mm x 7mm Ритам Топката Тркала Лежишта* Лагери за специјализирано производство �

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Линеарни Вратило Серија : Бунари со Дијаметар : 8mm Вратило Должина : 50mm 1 Пакување Детали : 2 buc / многуAnswer : __

Пластични лежишта, пластични топкатаГолемина на : 15 * 35 * 12Ако ви треба други големини, ве молиме контакти

Опис : 6912 ZZ 6912 ZZ 60x85x13mm Мини Топката Имајќи Минијатурни Имајќи Длабока Ритам Топката ИмајќиМодел : 6912 ZZКол

Име На Производ : Прирабница Имајќи;Род : 8mm / 0.3";Вкупната Големина : 47.5 x x x x 27 x x x x 12.5 mm / 1.8" x 1" x 0.5" (L* D* H)То�

607 Целосна Керамички Топката Лого, внатрешен дијаметар е 7mm, надворешниот дијаметар е 19mm и ширина е 6mm, ов�

606 Целосна Керамички Топката Лого, внатрешен дијаметар е 6mm, надворешниот дијаметар е 17mm и ширина е 6mm, ов�

605 Целосна Керамички Топката Лого, внатрешен дијаметар е 5mm, надворешниот дијаметар е 14mm и ширина е 5mm, ов�

Длабоко ритам топката лежишта еден ред Модел : 6207 ZZ Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 35 мм OD (надворешен ди

започнетекрајотAXK 6952 RS Имајќи ABEC3 10 PCS 5x13x4 mm Минијатурни 695 RS Топката Лежишта 619 / 5 RS Z2 V1 Портокал Затворен �

големина 5*9*10мм Прашкаста Металургија масло черупка poroимајќи Sintered бакар ракавСОВЕТИ : сликата е само refer

започнетекрајотдувачкиот кафез еден ред ексцентричен имајќи 618 GSXГолемина : 65×121×33mmРедови број : еден ре

започнетекрајотПредмет : 6907 ПОМТип : Пластични Топката ИмајќиКафез : PA( Polyamide)Топки : Стаклена ТопкаВнатр

хоризонтален тип на Вратило Топката Имајќи Перница Блок Поддршка Hosing Имајќи Седиште Пиедестал Планина�

Својства на производотРеден Број : 30072 RSТехнички детали (2 RS) : 2 RS=Усна Печат На Двете Страни На Лого, Axial Мо

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Лагери тип : 760307Точноста одделение : P4Спарување : Универзална појавувањеАко имате било какви проблеми с�

Особено, најчестите серија имиња се : ISO 18 Серија највисоката брзина, најниска оптоварување лежишта ISO 19

Мојот пријател, ве молиме погледнете пред да го купатако побарувачката е многу голема, можете да се јави

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови Ние