.

.

Слатка Бел 50pcs/број Три боја Срцето Шарм Накит Наоди 22*28mm Гроздобер Стил Накит Одлуки D0848

Слатка Бел 50pcs/број Три боја Срцето Шарм Накит Наоди 22*28mm Гроздобер Стил Накит Одлуки D0848

DEN 216.00
DEN 239.52
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

com
UPS-от
За 3-5 дена
www.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ
. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
925 sterling silver шарм diy лебди lockets
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.5*15mm
Објектот Форма
Приврзоци Шарм
Мерка Конверзија
1cm=0.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.
копното.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.393 инчен 1 инч=2.54 см
Објектот Useage
Одговара накит одлуки pendant наоди diy (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети . ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
Слатка Бел
50pcs/број Три боја Срцето Шарм Накит Наоди 22*28mm Гроздобер Стил Накит Одлуки D0848
Точка Бр. Само треба на слики и примероци. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.

Основни својства

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
D0848
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
СЛАТКА БЕЛ
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Срцата
боја:
Антички Сребрен Антички бронза Злато црна
Количина :
50 компјутери/многу
Големина:
22*28mm
Една тежина:
1.2 g
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Тие исто така купуваат со овој производ.