.

.

huawei ETS1270 CDMA 800MHz безжична Факс кутија

huawei ETS1270 CDMA 800MHz безжична Факс кутија

DEN 2533.00
DEN 2784.00
-9 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис на производот Huawei ETS1270, CDMA : 800/1900 Mhz, Поддршка ФАКС функција
ETS1270
USB Интерфејс
Претплатничка линија со број 2
Платежна Метод Поларните/12 KC/16 КС
На deminsion претставуваат 176.5 mmx 126.0 mm x 37.5 милиметри(mm)
Оперативен напон 12 (V)
Главната Функција
1, Поддршка CDMA2000 1 X EV-DOVersion A
2, Обезбедување на висок квалитет на гласовен услуги за корисниците преку надворешен заеднички телефонски апарат(8kbps EVRC,EVRC-Б Кодирање и декодирање)
3), Packet Data Service : 3.1 Mbps надолу и 1.8 Mbps uplink
4, Поддршка PC дигитални факс услуга
5, Поставување Контрола на Јачина на звук( handsetговорникотпрстен)
6, Поддршка на податоците возачот автоматска инсталација(Компатибилен оперативен систем : Windows 2000,Windows XP,Windows Vista32 малку и Vista64 битна)
7, Поддршка Call ID Екранот,Повик за пренос,Повик на чекање,Повик на чекање,ограничување на Повик ,Три лица повици и други дополнителни услуги. (Треба мрежна поддршка и отворен поврзани со бизнис)
8, Елегантен изглед
Спецификација на производот
1, Qualcomm MSM6800 A чипсет
2, Size(W×D×H) : претставуваат 176.5 mmx 126.0 mm x 37.5 mm
3, Тежина : Околу 345g(Вклучува Батерија)
4,Smart картичка интерфејс : Стандард 6 PIN UIM картичка Интерфејс
5, Податоци Интерфејс : USB тип На интерфејс,За телефонски надградба и одржување на податоци услуга
6, Моќ Интерфејс : едно јадро конектор
7, Антена Интерфејс : TNC интерфејс За поврзување на Внатрешна антена
8, ТЕНЏЕРЕ S интерфејс : 2 RJ11(ITU-TQ.552), Два порта во рамките на поврзување на линијата
9, Моќ спецификации : AC моќност : 100 V~240 V;DC излезна моќност : 12 V,0.5 A
10,Батерија Спецификација : тип : Батерија никел метал hydride battery;капацитет : 3.6 V,1500m Ah;Типичен повик за време на : 2 часа(според различни мрежата на животната средина);Типичен време на мирување : 50hours (според различни мрежата на животната средина)
11,Фрекфенција спецификации : технички стандард : CDMA2000 1 X ПАТ-НЕ versions A;Оперативен фреквенција : 800 MHz/1900 MHz;Максимално пренесување на моќ : ≥ 23d Bm;Максимална примена на моќ : -25d Bm;примањето на осетливост : Се подобри од-104d Bm

Основни својства

Пакет:
Yes
Со Модем Функција:
Yes
Функција:
Ѕид
Бренд Име:
Huawei
2.4 G Wi-Fi Пренос Го Оценувате:
300 Mbps
Број На Модел На:
ETS1270
Стандарди И Протоколи:
Wi-Fi 802.11 n
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G
Max. LAN Податоци го Оценувате:
300Mbs
LAN Порти:
4
Тип:
Безжичната
Производи Статус:
Акции
WAN Порти:
1
Број на USB Интерфејс:
1

Тие исто така купуваат со овој производ.